Search

Závěsy do bytu? Rozhodně ano!

Někomu by mohly závěsy a záclony v bytě připadat jako naprosto zbytečné. Omyl! Pojďte si přečíst několik důvodů, proč si tento bytový textil pořídit i k vám do domácnosti.

 

Pro kvalitnější spánek

O tom, že je spánek pro naše zdraví klíčový, není vůbec pochyb. Věděli jste ale, že k tomu, aby se vaše tělo přes noc co nejvíce zregenerovalo, potřebuje absolutní tmu? Z venku často proniká dovnitř svit pouličního osvětlení, a to pro lidský organismus není nic zdravého. Jistě, teď můžete namítnout, že doma máte žaluzie, avšak jste si opravdu jistí tím, že do ložnice nepropustí žádné světlo? Jelikož je vaše odpověď nejspíše negativní, je třeba nalézt jiné řešení.

Velice nápomocné mohou být v tomto případě zatemňovací závěsy. Díky nim získáte jistotu absolutní tmy a velmi brzo na sobě pocítíte, jak moc se váš spánek postupem času zkvalitnil. Kromě toho získáte podstatně větší soukromí. Nezapomínejte ani na děti, protože pro správný vývin organismu je spánek taktéž velmi důležitý. Neváhejte tedy a pořiďte do pokojíčku nějaké závěsy a dětské záclony i pro ty nejmenší členy rodiny.

 

Zajímavý dekorační prvek

Kromě praktického využití mají závěsy ještě jednu skvělou funkci, a to jako zajímavý dekorační prvek. Domov, kde jsou nainstalovány hotové závěsy, vypadá mnohem útulněji, než když jsou okna holá. Atmosféra v interiéru je s nimi rázem uvolněnější a příjemnější. Mimo to lze vzhled závěsů měnit v závislosti na ročním období a pomocí nich tak dotvářet tematické bytové dekorace.

Látky na závěsy a mnoho dalších bytových doplňků nabízí například společnost BYTEMA. Navštivte jejich internetový obchod a vyberte si ze široké palety zboží přesně to, po čem toužíte. Doplňky dokáží proměnit interiér k nepoznání, takže pokud sháníte něco, čím byt oživíte, jste na správném místě.
2 x komentováno u “Závěsy do bytu? Rozhodně ano!

  1. Radka napsal:

    Je to jak píšete. Já bych si domácnost bez zatemňovacích závěsů nedokázala představit, ať už jen kvůli soukromí nebo světlu.

  2. Pane Christophere napsal:

    Proč jsi chudý? Proč nemůžeš být bohatý a mocný na světě, víš proč? Protože neznáte tajemství bohatství, kdysi jsem byl jako ty, byl jsem chudý a můj sen byl mrtvý kvůli nedostatku peněz, to je to, čemu chudí lidé čelí v dnešním světě, co si myslíte, že nový řád Iluminátů je „Vím, že řekneš, že je zlá věc, a to je velmi špatné, co řekneš, ale to byl můj první způsob myšlení, dokud se nepřipojím k Iluminátům a mé kmotře, paní Elizabeth mi vysvětlí, jak fungují Illuminati, pak tomu rozumím Ilumináti chtějí pomáhat lidem na světě, aby zbohatli, takže potřebují laskavé lidi, kterým lze důvěřovat, že jim mohou pomáhat kolem, takže se připojím k Illuminati a nyní jsem velmi bohatý a nyní v mém prostředí tady ve Švédsku lidé vědět, že mám dobrého muže, a nyní vyjadřuji laskavá požehnání od Iluminátů, pokud si také přečtete tuto zprávu a máte zájem, kontaktujte mou kmotru na WhatsAppNumber: +2347033155855, můžete jí poslat e-mail Aldrichelizabeth49@gmail.com, pokud vážně změníte svůj život

    Pane Christophere

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *