Search

Už znáte inovativní svět PartyLite?

Také patříte k těm, kteří si rádi dělají věci svým vlastním způsobem? Nevyhovují vám již hotová řešení a nestále pátráte po svých vlastních? Rádi ovlivňujete život okolo vás? Dokážete to ještě lépe s vůněmi PartyLite. Kombinujte a vytvořte si své vlastní, objevujte kouzlo sezónních novinek a nechte se inspirovat pestrým světem zářivých odlesků a nevšedních dekorací.

Chceme vám představit unikátní vůně Signature od PartyLite. Je jich celkem 20. Deset z nich tvoří stabilní neměnný základ, obohacovaný o dalších deset sezónně dostupných kousků. Spočítejte si teď spolu s námi jednoduchý příklad: Kolik je 10+10?

Jestliže je vaše odpověď dvouciferná, pak rozhodně neznáte PartyLite. Unikátní koncept vůní totiž dovoluje z pouhých dvaceti druhů vytvořit celých 400 různých vůní podle toho, které prvky se rozhodnete dát k sobě. Najednou mohou hořet dvě, tři nebo dokonce čtyři svíčky. Nebo, pokud se bojíte otevřeného plamene, dosáhnete stejného efektu i vonnými vosky do aromalamp nebo vonnými tyčinkami fungujícími zcela bez plamene.

Maximální péče i o ty nejcitlivější členy rodiny

Máte doma neustále nemocné dítě, kojence nebo psa či kočku, kvůli nimž jste se museli domácích vůní úplně vzdát? Díky PartyLite můžete jejich kouzlo znovu objevit. Použití pouze přírodních ingrediencí v čele s kvalitními rostlinnými oleji a esencemi těch nejkrásnějších vůní dělá z produktů PartyLite bezpečného dárce vůně úplně pro všechny.

Program pro majitele domácích mazlíčků s názvem Fresh Home pak nabízí ještě bonus navíc v podobě účinného překrývání a odstraňování pachů, s nimiž je sdílení domácnosti se zvířaty neodmyslitelně spojeno.

Navštivte stránky PartyLite a nechte se okouzlit kolekcí každodenních i sezónních vůní. Podlehněte mámení Sladkého ananasu, Exotické guavy, Jasmínové gardénie nebo třeba Kokosové vanilky.

Náš tip: Staňte se poradkyní PartyLite a získejte okamžitou slevu 20% na celý nákup spolu s dalšími výhodami, bonusy a benefity. Pro více informací a rady do začátku kontaktujte paní Alenu Fedorovou 775 178 802, alena.fedorova@seznam.cz.
Jeden komentář u “Už znáte inovativní svět PartyLite?

  1. Larry Fox napsal:

    Pokusili jste se získat úvěry od bank bez úspěchu? Naléhavě potřebujete peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete peníze na expanzi nebo založení vlastní firmy? Získejte půjčku od jedné z největších úvěrových společností ve Velké Británii. Pro více informací kontaktujte prosím emailem: larryfox2017@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *