TIPY

Netrapte se se škrábáním zamrznutých skel

Každou zimu prožíváte stejné zdržení před jízdou. Zamrznutá skla u auta je prostě potřeba oškrábat, jinak nic nevidíte. Je to nepříjemná činnost, protože vždy spěcháte, a navíc vám mrznou ruce. Ale nic se s tím nedá dělat, v našich klimatických podmínkách prostě okna zamrznou. Nyní si ale tuto práci můžete ulehčit a zkrátit.

elektrickou škrabkou na led Kärcher EDI 4 (doporučená cena 1 290 Kč) očistíte námrazu na oknech vozu za 2 až 3 minuty. Elektrická škrabka váží jen 550 g a odstraní rychle a bez větší námahy i odolnější vrstvy ledu z oken automobilů. Práce s ní je jednoduchá. Přístroj je kompaktní a pohodlné uchopení za horní část zajistí i bezpečí vašim prstům, které tak nepřijdou do styku ani s čepelemi, ani s ledem. Zařízení lehce přitlačte na čištěný povrch a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní.

Škrabka je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Zařízení nabíjejte doma pomocí přiloženého nabíjecího kabelu. Pro bezpečnou manipulaci a uskladnění je přístroj vybaven krycím víčkem. A pokud jsou plastové nože už hodně opotřebované, lze jednoduše vyjmout celý disk bez nářadí a vyměnit za nový.  www.karcher.cz

Související příspěvky

Sedačky na míru Praha? V e-shopu Milenium žádný problém!

redakce

Proměňte balkon ve vlastní bio oázu

redakce

Jak zlikvidovat azbest? Proč je azbest nebezpečný?

redakce