TIPY

Netrapte se se škrábáním zamrznutých skel

Každou zimu prožíváte stejné zdržení před jízdou. Zamrznutá skla u auta je prostě potřeba oškrábat, jinak nic nevidíte. Je to nepříjemná činnost, protože vždy spěcháte, a navíc vám mrznou ruce. Ale nic se s tím nedá dělat, v našich klimatických podmínkách prostě okna zamrznou. Nyní si ale tuto práci můžete ulehčit a zkrátit.

elektrickou škrabkou na led Kärcher EDI 4 (doporučená cena 1 290 Kč) očistíte námrazu na oknech vozu za 2 až 3 minuty. Elektrická škrabka váží jen 550 g a odstraní rychle a bez větší námahy i odolnější vrstvy ledu z oken automobilů. Práce s ní je jednoduchá. Přístroj je kompaktní a pohodlné uchopení za horní část zajistí i bezpečí vašim prstům, které tak nepřijdou do styku ani s čepelemi, ani s ledem. Zařízení lehce přitlačte na čištěný povrch a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní.

Škrabka je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Zařízení nabíjejte doma pomocí přiloženého nabíjecího kabelu. Pro bezpečnou manipulaci a uskladnění je přístroj vybaven krycím víčkem. A pokud jsou plastové nože už hodně opotřebované, lze jednoduše vyjmout celý disk bez nářadí a vyměnit za nový.  www.karcher.cz

Související příspěvky

Nemůžete se dočkat jara? Vyrobte si doma věčné jaro pomocí dekorace

redakce

Oblíbili jste si minipivovary? Pořiďte si svůj vlastní

redakce

Vneste Vánoce do interiéru s roletami Den a noc

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.