BYT

Úložného prostoru není nikdy dost

V každé domácnosti je potřeba mít spoustu úložného prostoru. Pokud se teprve zařizujete, tak byste neměli úložné prostory podceňovat. Ne všichni mají možnost mít šatny, a proto Vám chceme představit adekvátní náhradu šatny v podobě velkých šatních skříní.

 

Při výběru skříní myslete na to, co všechno do ní potřebujete uložit. Každý nemá stejné nároky a tudíž se výrobci snaží vyrábět skříně všech možných rozměrů, barev a typů. Důležité pro Vás je hlavně vnitřní vybavení těchto skříní. Pokud potřebujete mimo jiné uložit i dlouhé kabáty nebo plesové šaty, tak byste měli vybírat skříň, která bude mít šatní tyč dostatečně vysoko. Zda máte více triček a svetrů, pak by Vaše skříň měla mít více polic než místa pro zavěšení kabátů a šatů. Vždy je to individuální a je potřeba si vše předem pořádně rozmyslet.

 

Kolekce FOCUS dánské výroby skýtá velkou řadu skříní všech typů a rozměrů. Dánský výrobce TVILUM vyrábí nábytek zcela ekologicky, klade důraz na kvalitu a také na bezpečnost zákazníků. S tímto předsevzetím vyrábí i šatní skříně FOCUS, které jsou určeny pro lidi, kteří potřebují skříň, která splňuje základní požadavky na ukládání oblečení. K dispozici jsou v několika barvách a barevných kombinacích.     

 

Kolekce se skládá z řady dvou, tří a čtyřdveřových skříní, se zrcadlem nebo bez něj. Zrcadlo ocení spíše ženy, které ho využijí při úpravě zevnějšku. Zrcadlo Vám však navíc ještě opticky zvětší prostor dané místnosti. Dveře můžete mít posuvné nebo s klasickými křídlovými dveřmi. Skříně jsou vybaveny policemi i šatní tyčí. Některé mají zásuvky pro uložení drobnějších věcí a některé mají nástavbu pro zvýšení úložného prostoru. Úchyty jsou ve stříbrné barvě moderního vzhledu. Vybere si opravdu každý!

Související příspěvky

Zbrusu nová, výhodná a praktická dekorace – hliníkové zábradlí

redakce

Pergola vám nabízí vícero využití – dáte jí šanci?

redakce

Proč si koupit dům od developera? Výhody, kam se podíváš!

redakce