BYT

Horké sprše se nevyrovná nic na světě!

Untitled document Co si budeme povídat – během roku zažíváme mnoho dnů, které stojí za starou belu. Jsou to dny, kdy se nedaří vůbec nic a vše, co se může pokazit, pokazí se. Domů pak dojíždíme či docházíme se silně podkopanou sebedůvěrou a náladou na bodu mrazu. Co nás z toho dostane? Jediná zaručená věc – horká sprcha ve sprchovém koutu!

 

Sprcha je elixírem mládí a nové energie

Až jeden z výše popsaných dní budete opět zažívat i Vy, udělejte následující věc – jakmile přijdete domů, stanovte si jediný cíl, a to nemluvit s nikým, dokud si nedáte horkou sprchu. Udělejte to! Zaručujeme Vám, že Vaše vztahy v rodině nebudou ten den tak napjaté. Horká sprcha totiž nesmývá pouze nečistoty z Vašeho těla, nýbrž i ty přímo z duše. Sprchový kout pak opouštíte jako nový člověk.

Pro nejnáročnější jsou tu parní kabiny

Pro ty nejnáročnější z nás tu jsou exkluzivní parní kabiny, za které by se nemuseli stydět ani ve špičkových wellness salónech. V těchto kabinách si neužíváte pouze sprchy, ale i páru, která prostupuje hluboko do Vaší kůže, prohřívá a uvolňuje ji. Navíc na tyto luxusní parní kabiny jsou aktuálně akční ceny, kdy ušetříte 30% z původní ceny. Užijte si tu nejlepší možnou relaxaci!

Je čas na nový sprchový kout

Jsou-li Vaše požadavky o něco nižší, jistě oceníte služby klasických sprch v moderních provedeních. Sprchové kouty naleznete v nabídce pravoúhlé i čtvrtkruhové. Navíc jsou v nabídce i doplňkové sprchové zástěny za super ceny. Více informací a kompletní nabídku sprchových koutů naleznete na www.az-koupelny.cz.

Související příspěvky

Série EXCLUSIVE – kvalita na prvním místě

redakce

Štíhlá řada dřevěných krytin Kährs Linnea do prostor s omezenou konstrukční výškou

redakce

Závěsná svítidla aneb kam s nimi

redakce