BYT

Představujeme developerský projekt 4Blok

Developerských projektů bylo na území České republiky v posledních několika letech realizováno hned několik. Některé upadly v zapomnění, jiné nadchly netradičním řešením. Do druhé skupiny – tedy mezi projekty, které si určitě zaslouží velkou pozornost těch, kdo chtějí bydlet v moderním stylu – patří developerský projekt 4Blok. Překvapuje hned v několika ohledech. Uvažujete-li o bydlení v hlavním městě, musíte číst dále. 4Blok by vám neměl uniknout.

Moderní a nadčasové architektonické dílo

4Blok patří mezi novostavby na Praze 10. Nad ostatními vyniká moderním a netradičním řešením. Architektům se podařilo dokonale skloubit městské bydlení s přírodou, což se povede jen málokdy. 4Blok to jsou 4 několikapatrové budovy, které nabízí celkem 210 bytů. Vybírat je možné z rozmanitých velikostí a dispozičních řešeních od 1+kk až po luxusní byty o dispozicích 5+kk. Vnitřní prostor bytů je koncipován tak, aby jeho obyvatelům nabídl maximální využití prostoru a současně i denního světla.

 21

Bydlení zde je určeno pro ty, kdo chtějí žít ve spojení s přírodou a současně si užívat všechny výhody velkoměsta. Budovy mají jedinečné ekologické řešení. Mezi objekty se nachází klidová zón plná zeleně, ale to není vše. Přízemní byty mají předzahrádky, byty se vyšších patrech prostorné terasy, na kterých budete moci pěstovat zeleň. Zalévání zahrádek bude super jednoduché – rezidenti budou mít k dispozici společný zásobník dešťové vody.

Další obrovské výhody

Ekologickým pojetí developerský projekt 4Blok nekončí. Jeho výhody pramení i z jeho polohy. Nachází se na Praze 10 ve Vršovicích. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití. V blízkosti se nachází například nákupní centrum Eden, fakultní nemocnice, školy i školy atd. Z místa je to jen několik málo minut do centra Prahy autem i MHD. V těsné blízkosti je tramvajová stanice Koh-I-Noor.

 11

Více se o projektu dozvíte na prodej bytů v Praze.

Související příspěvky

Nepřehlédnutelný výprodej pro Vás od topeni-koupelny

redakce

Kámen – moderní doplněk interiéru i exteriéru

redakce

NEJVĚTŠÍ RADOST UDĚLAJÍ PRAKTICKÉ VÁNOČNÍ DÁRKY: MALÉ DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE MORA

redakce