BYT

Stylové záclonové soupravy

Každý, kdo řeší problém se zavěšením záclony a závěsu jistě přemýšlí o tom, jakou techniku zvolit. Klasickou záclonovou kolejničku,  na níž zavěsím záclonu i závěs, nebo tradiční dřevěnou stylovou záclonovou soupravu, nebo se snad s ohledem na nový moderní nábytek rozhodnu pro moderní kovovou soupravu?

 

Co je vlastně moderní? S klasikou si snad každý poradí, ale moderní kolejnička má různé tvary a profily. Může to být kovová tyč, nebo kolejnička s drážkou kulatého průměru, nebo dokonce pro ty, kteří touží i v tomto směru po netradičním řešení, kolejnička čtvercového, nebo obdélníkového průřezu. Samozřejmě, že kolejnička s drážkou nabízí více komfortu. Dovolí průjezd záclony, nebo závěsu po celé její délce. Pro mnohé z nás je důležitý vzhled koncovky. Ty jsou vyráběny od nejjednoduššího provedení v podobě válce, špičky, nebo kónusu až po komplikovanou kombinaci kovu a dřeva. Ty opravdu krásné mají vsazeny krystalky skla, které se krásně třpytí ve svitu večerního osvětlení interiéru.

Samozřejmě i barva je důležitá. Ta se odvíjí od nábytkového kování, které je matně stříbrné, leštěné, staromosazné, matně černé, nebo matně šedé.

 

Pokud jsme dospěli v rozhodování a výběru až po tento krok, pak stačí už jen vybrat přesně to, co náš interiér potřebuje.

GARDINIA přichází s moderním programem TOP LINE, který přináší soupravy v moderním designu, mnohdy s extravagantními prvky, které zvýrazňují cit uživatele a přispívají k zajímavému řešení techniky na zavěšení záclon a závěsů. Zkuste si dodat odvahu a pokuste se odlišit. Sáhněte po moderní a kvalitní záclonové soupravě GARDINIA TOP LINE.

Bližší informace obdržíte na našich www. gardinia.net.

Přijďte, těšíme se na Vás. Váš Gardinia tým.

 

www.gardinia.net

 

 

 

Související příspěvky

Lišty pro dokonalé řešení vaší podlahy

redakce

Nal pede elit nibh

redakce

Positions

redakce