BYT

Solární panely SolarVenti – vyženou vlhkost z domu a mnohem více

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Vlhkost se z interiéru dostává velmi těžko, nemusí tomu ale tak být, pokud víte, jak na to. Pokud máte ve Vašem domě nebo i na chatě problémy s vlhkostí, přinášíme vám tip, jak se jí rychle a jednou provždy zbavit….

 

Tři funkce v jednom zařízení

Stačí, když vsadíte na chytré řešení pomocí solárních panelů SolarVenti, které boj s vlhkostí zaručeně vyhrají. Solární panely fungují na jednoduchém principu, který je zároveň velmi efektivní. Vlhkost z domu vyhánějí různými netěsnostmi nebo jinou ventilací.

Díky tomuto principu dostanou z domu pryč nejen vlhkost, ale i zdraví škodlivé plísně a zaručí vám tak zdravé bydlení. Kromě toho panely SolarVenti zajišťují pravidelné a účinné větrání. Panely budou vhánět do Vašeho domu čerstvý vzduch vždy, když zasvítí slunce. Třetí funkcí solárních panelů SolarVenti je funkce temperování, díky které ušetří panely Vaše náklady na vytápění. Umí totiž temperovat vháněný vzduch až o 40 °C oproti venkovní teplotě.

Kam je možné je použít?

Solární panely SolarVenti lze snadno a rychle se instalovat na zeď i na střechu. Své uplatnění najdou kromě domácností také v zimních zahradách a sklepech. Patentované solární panely SolarVenti přináší na český trh společnost SolarAir s.r.o. V nabídce společnosti je i hybridní model solárního panelu – teplovzdušný a zároveň i teplovodní solární panel montovaný na zeď nebo střechu- SolarVenti SV30 AWX Hybrid, který poskytuje jak teplou vodu, tak i odvhlčování a ventilaci v jednom.

Více informací o solárních panelech SolarVenti najdete na www.solarventi.cz .

Související příspěvky

Peněženky slaví – výprodej u Ano nábytek!

redakce

Jak naložit ze skvrnou od červeného vína? Kartáčové čištění koberců Praha 9

redakce

Investice do nízkoenergetického domu se vyplatí!

redakce