Search

Hodiny – designový doplněk vašeho bytu

Chystáte-li se oživit váš útulný domov nějakou tou dekorací či prvkem, který by vám kdekdo záviděl ale přitom by nevysál vaší peněženku, možná se vám bude tento článek hodit. Zaměřen je na stále atraktivnější dekoraci na trhu – nalepovací hodiny.

foto1

Hlavním důvodem, proč by se vám mohly nalepovací hodiny líbit, je jejich neotřelý design. Nepůsobí v žádném případě lacině, ale naopak mají šmrnc. Měli jsme možnost vidět několik modelů reálně a můžeme s jistotou říci, že vypadají daleko lépe, než jen na fotkách.  Což i nás poměrně překvapilo.

foto2

S instalací hodin si lámat hlavu nemusíte, je naprosto snadná. Pokud byste si jako partnera vybrali internetový obchod z-ciziny.cz, s objednávkou vám bude zaslán dost podrobný český manuál s detailními obrázky, kdy hodiny pak zvládne nalepit opravdu každý. Do hodin stačí vložit klasickou tužkovou baterii a musíme také říci, že všechny modely šlapaly opravdu tiše.

foto3

Hodiny se skládají z jednotlivých elementů, které se zvlášť lepí na stěnu. Nejčastěji se nabízejí černé či stříbrné hodiny. Výhodou také je, že si můžete u mnoha modelů zvolit, jak daleko číslice od ručiček nalepíte. Můžou tak zaobírat hodně místa, i naopak méně prostoru.

foto4

Ceny 3D nalepovacích hodin se pohybují od 500 – 1200 Kč. Záleží samozřejmě na velikostech hodin, jejich designu i na značce. Níže si ostatně můžete prohlédnout několik (podle nás) nejzajímavějších modelů.

rome2
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *