BYT

Mobile Point Corporation a.s. nabízí ekologické a moderní bydlení

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Společnost Mobile Point Corporation a.s. se specializuje na výstavbu obytných modulů, které jsou skvělým základem pro efektivní, ekologické a navíc i cenově velmi dostupné bydlení. Přesvědčte se sami…

 

Efektivní bydlení za velmi přijatelnou cenu

Mobile Point Corporation a.s. se zaměřuje na stavby domů, které jsou složeny z obytných modulů. Díky tomu je bydlení dosažitelné pro každého, kdo má zájem o to bydlet efektivně, funkčně, rychle a za velmi příjemnou cenu.

Moduly „šité na míru“

Společnost Mobile Point Corporation a.s. staví domy výhradně z modulů, které také sama vyrábí. Moduly se tak dají plně přizpůsobit vašim představám. Z konstrukčního hlediska jsou moduly vyrobeny v systému „Platform-Frame“, který se běžně používá u klasických dřevostaveb. Celá stavba je de facto složena ze stěnových dílců, kterése skládají z dřevěné rámové konstrukce a jsou opláštěné příslušnými deskovými materiály, zatepleny, příp. doplněny o foliovou ochranu proti vlhkosti (v případě požadavku difúzně uzavřené skladby) a opatřeny povrchovými vrstvami. Montované domy jsou díky systému „Platform-Frame“ funkční a představují komfortní bydlení.

Na mateřské školy nebo i domovy důchodců

Montované moduly od Mobile Point Corporation a.s. se dají použít i pro stavbu jiných objektů. Oblíbené jsou mateřské školy, které lze postavit třeba jen na sezónu. Díky montovaným modulům vznikly také domovy důchodů nebo i komerční objekty a všechny jsou efektivní a maximálně funkční.

Více informací a nabídku od Mobile Point Corporation a.s. najdete http://mobile-point.cz.

Související příspěvky

Postele pro seniory na míru!

redakce

Rezidence Baarova nabídne super moderní bydlení na Praze 4

redakce

Nezbytná součást psacích stolů je stolní lampička

redakce