Search

Hledáte ideální bydlení v Praze 7? Začněte zde!

Praha 7 – Holešovice patří k unikátní lokalitám v Česku, kde se snoubí atraktivní architektura a skvělá dostupnost lokality se svěží náručí přírody, kterou můžete potkat už doslova za svým prahem. Jde tu o mnohem víc než jen o bydlení v atraktivní lokalitě, jde o nalezení skutečně ideálního místa pro život v pulzujícím srdci naší vlasti.

Důvodů, proč si hledat luxusní byty v Praze k prodeji právě v Holešovicích, je hned několik. Tím prvním je bezesporu přítomnost hned dvou největší parků v metropoli – Stromovky a Letenských sadů. Tím druhým je jedinečná moderní bytová architektura, dbající na maximální komfort uživatelů, a to v oblasti pohodlí a předpokládaných výdajů na bydlení (k mání jsou např. nízkoenergetické domy a byty). A v neposlední řadě také jistě oceníte skvělou dopravní dostupnost, díky níž se z Holešovic kamkoli po Praze dostanete ve velmi uspokojujícím čase.

 

Vyberte si bydlení přesně podle svých představ

Aktuální prodej bytů v Praze 7 nabízí nejširší možnosti za poslední dobu. Jde tedy o ideální příležitost k výběru nového bydlení, a to i pro náročné zákazníky. Nové moderní developerské projekty nabízejí vše od útulných garsonek až po přívětivé rodinné bydlení v domcích či dvojdomcích. Hledáte atraktivní bydlení v blízkosti řeky? Pak vás určitě uspokojí jedinečné zázemí projektu Maria Island. Jen stěží najdete modernější a citlivěji navržené bydlení. Lokalita je hned ze dvou stran obklopena klidně plynoucí řekou a nabízí jedinečné výhledy na vodní tok i přírodu všude okolo.

Doporučujeme především půvabné Townhousy s prostornou zahradou a terasou, které se svou přívětivostí nejvíce blíží rodinné vile a také atraktivní Penthousy v nejvyšším podlaží, lákající na soukromí a velké obytné plochy. Dovolte si být nároční a vyberte si to nejlepší bydlení v Praze – Holešovicích ze skutečně široké nabídky, která se už nikdy nemusí opakovat!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *