BYT

Rolety součástí interiéru

Rolety jsou klasickým prvkem sluneční a pohledové ochrany. Dnes to ovšem nejsou rolety v tom provedení, jak je známe z minulé doby, kdy byly vyrobeny z pogumované textilie v barvě modré, či zelené, nebo v lepším případě z dodnes používaných netkaných textilií v barvě šedé či hnědé.

Dnes si na sebe roleta bere ještě další úlohu, nejen to, že zastíní interiér před palčivými slunečními paprsky, či zvědavými pohledy zvenčí. Roleta chrání interiér navíc ještě před únikem tepla nebo zbytečným přehříváním a je významným dekoračním prvkem interéru.

Roleta se vyrábí z různých materiálů –  bavlny, polyesteru či netkané textilie v různých barvách a designech. Dnes si může z nabídky roletových látek vybrat skutečně každý, i ten nejnáročnější zákazník a svůj interiér si vybaví  díky širokému spektru látek a provedení rolet tak, aby přesně vystihoval jeho osobitost.

Dvojitá roleta je jedním z moderních prvků sluneční a pohledové ochrany a dává interiéru zvláštní kouzlo. Látka, která je tkána tak, aby se pravidelně střídaly husté a řídké pásy, pak ve dvojité roletě umožňuje jednoduchým posunutím nahoru či dolů docílení efektu částečného zastínění či úplného zamezení průniku slunečních paprsků a možnosti pohledu do interiéru.

Tak, jako všechny prvky interiérového vybavení můžete i dvojitou roletu získat ve standardních rozměrech a barvách, anebo pokud si v nabídce ze sériové výroby nevyberete, můžete mít dvojitou roletu, která bude vyrobena přesně na rozměr vašeho okna a z barevných odstínů, které jsou bohatší, než omezená nabídka sériové výroby.

 

Líbí se vám dvojitá roleta a myslíte si, že to je právě ten typ sluneční ochrany, který odpovídá vaší představě?  Pak se s důvěrou obraťte na naše www. gardinia.cz.  Zde je tým spolupracovníků, který se na Vás těší a který se bude snažit vyhovět Vašemu přání a pomoci vám radou či doporučením tak, aby se Vaše představa dokonale naplnila.

www.gardinia.cz

Související příspěvky

Snadný a rychlý pronájem bytů v Plzni

redakce

Futonové postele? Původem z Japonska, oblíbené už i u nás

redakce

Nové záclony . . .

redakce