BYT

Moderní sprchové kouty – přehledně na jednom místě

Untitled document

Zařizujete si koupelnu a uvažujete o sprchovém koutu? Nevíte, jaký si vybrat? Chcete si pořídit moderní, ale zároveň maximálně funkční sprchový kout? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, potom by vás měla zajímat nabídka společnosti WellMall s.r.o.
 

Široký výběr pro každého

Společnost WellMall s.r.o. pro své zákazníky připravila skutečně bohatou nabídku, která s jistotou uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. V jejich nabídce najdete všechny druhy sprchových koutů, které jsou v současné době k mání. Vybírat můžete čtvrtkruhové, čtvercové, obdélníkové a pětiúhelníkové sprchové kouty. V nabídce jsou samozřejmě sprchové kouty s vysokou nebo nízkou vaničkou nebo i kouty bez vaničky. Zvolit si také můžete plastové nebo skleněné provedení.

 

Skvělá cena a záruka kvality

Společnost WellMall s.r.o. nabízí výhradně kvalitní sprchové kouty od prověřených a renomovaných výrobců jako je HOPA, Olsen-Spa, Gelco, SanSwiss-Ronal, Imperial, Ravak, Roltechnik nebo Sapho. Na všechny sprchové kouty se navíc vztahují velmi příjemné ceny, které budete jinde hledat jen velmi těžko. Záleží jen na vás, který si vyberete, zaručeně budete velmi spokojeni.

Naše společnost zastupuje na českém trhu značku IMPERIAL

 

Mnohem více

V nabídce společnosti najdete ale mnohem více. Vybírat můžete i další vybavení do koupelen – jako jsou baterie, keramika, vany, masážní boxy, radiátory, nábytek osvětlení a mnohem více – seženete zde zkrátka vše, co patří do moderní koupelny. V nabídce je také vybavení do kuchyní.

Kompletní nabídku najdete na www.levna-koupelna.cz

Související příspěvky

Jak si vede prodej nemovitostí v Plzeňském kraji

redakce

Nová Nuselská nabízí 146 bytových jednotek

redakce

Upravená pitná voda přímo z kohoutku!

redakce