BYT

Stavební systém SIPs VAREA MODUL – poznejte jeho výhody

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Současné trendy v bydlení se ubírají směrem k vysoké efektivitě stavebních materiálů a současně je kladen velký nárok na ekologickou nezávadnost. Dostupným a funkčním materiálem pro stavbu domu se může stát stavební systém VAREA MODUL, který má hned několik zajímavých výhod.

Pro všechny typy staveb se hodí bez problémů

První významnou vlastností je univerzálnost použití tohoto systému. VAREA MODUL se hodí na všechny typy staveb, pro novostavby, střešní nástavby i rekonstrukce. Použít se dá samostatně nebo i v kombinaci s jinými systémy.

Lehká ale účinná konstrukce

Důležité je zdůraznit i zajímavé konstrukční řešení systému. Stavební systém SIPs VAREA MODUL se skládá ze dvou základních komponentů – statický plášť z desek EUROSTRAND® OSB 4 TOP a izolačního jádra ze stabilizovaného samozhášivého polystyrenu EPS. Tyto dvě složky jsou původcem hned několika skvělých vlastností tohoto systému.

Úspora místa i efektivní izolace

Díky stavebnímu systému VAREA MODUL máte například záruku skvělé teplené izolace. Složení desek také zaručuje nízkou prostupnost vzduchu konstrukcí panelu a tím je zamezeno kolísání teplot v konstrukci. V systému také nejsou otvory a dutiny, a proto nedochází ke ztrátovému úniku tepla. Systém je navíc odolný vůči napadení hlodavci a hmyzem. Důležité je upozornit i na významnou úsporu místa. Desky jsou totiž o mnoho tenčí než klasické stěny a mnoho dalšího.

Bydlete efektivně. Více informací najdete na www.stavoinvestgroup.cz .

Související příspěvky

Tepelná čerpadla pro Plzeňský kraj

redakce

Vzhůru do výšin pro lepší zítřky a čistší okna

redakce

Kiop senectus aliquet pretium

redakce