BYT

DESTINY JM – splněný sen o pohodlném nakupování

Věříte na sny? Věříte na živé sny? Měli byste, protože vždycky nám chtějí něco říct. Já jsem svůj sen o pohodlném nakupování poslechla. Navíc jsem splnila ještě sny mnoha dalším lidem, kterým teď šetřím čas, peníze a dopřávám jim pohodlí při nakupování. A jak to celé bylo? Jednou jsem měla opravdu živý sen. Nutno podotknout, že jsem se nacházela v přelomové životní fázi. Stěhovali jsme se do nového bytu. Právě jsme se snažili vkusně, prakticky a k naší spokojenosti zařídit kuchyň, jídelnu a naši chloubu – domácí bar.

 

Ještě dnes si vybavuji průvodní stres, abychom sehnali všechno podle našich představ a co nejdříve spokojeně bydleli. V té době jsem uléhala večer do své postele notně zmožena a ráno jsem vstávala velmi brzy. Na sny jsem tedy neměla ani pomyšlení. Přesto se můj „živý sen“ dostavil a ovlivnil můj další život zcela zásadně.

 

Zdálo se mi, že s celým naším zařizování není žádná práce. Bylo to docela snadné. Z mého oblíbeného křesla v obývacím pokoji jsem dokázala zařídit kuchyň, jídelnu i bar. Jen jsem seděla a úkolovala jakéhosi  kouzelného „džina“. Žádný stres, žádné časové prodlevy. Prostě jen pohoda a spokojenost. Celý další den mi sen nešel z hlavy. Pak jsem na to přišla. Proč nedopřát i ostatním takového „džina“? A můj internetový obchod www.destinyjm.cz byl na světě.

U nás také můžete nakupovat ze svého pohodlného křesla. Jen klikáním vybíráte a určujete, co si koupíte. Vybrané zboží do několika dnů spolehlivě dorazí k vám domů. A zaměření našeho obchodu? Zboží  pro domácnost, kuchyně a jídelny, jak jinak.  Vše máme přehledně uspořádáno do několika „oddělení“. Jedno z největších vám nabízí domácí elektrospotřebiče. Najdete zde velký výběr všeho co práci v kuchyni usnadňuje, počínaje indukčními vařiči, elektrickými pánvemi, parními hrnci, hrnci na vaření rýže, přes kuchyňské roboty, mlýnky, kávovary, odšťavovače, toustovače, vaflovače, pekárny, grily, trouby, až například k vinotékám, chladícím přístrojům, výrobníkům ledu, chladničkám a tak dále a tak dále.

V dalším oddělení můžete pořídit veškeré domácí a kuchyňské potřeby. Jsou zde nože, prkénka, podložky, zapékací mísy, kráječe, cedníky, škrabky, kořenky, cukřenky, dózy na máslo, kuchyňské váhy a mnoho dalších drobností, bez kterých není kuchyň kuchyní. Máme pro vás i porcelán, skleničky, hrnce a hrnečky, pekáče a zapékací mísy. Je to směs kuchyňských potřeb, které my ženy rády v obchodech prohlížíme a probíráme. Tak přijďte prohlížet, probírat a nakupovat. A pokud zrovna nezařizujete ani neobměňujete zařízení své kuchyně či jídelny, určitě u nás vyberete dárek pro své blízké a známé. Praktické dárky přece udělají radost dvojnásobnou – potěší a poslouží. Nahlídněte třeba do našeho nového oddělení výrobků pro zdraví a péči o tělo nebo si objednejte něco z nabídky přírodní kosmetiky. Je toho opravdu hodně co vám nabízíme. Abyste všechno prošli a prohlédli, v klidu se posaďte a pro svou pohodovou chvilku nakupování si uvařte třeba váš oblíbený čaj. Věříme, že budete spokojeni s naším bohatým výběrem a najdete u nás přesně to, co sháníte a po čem toužíte. Splníme tedy i vaše sny!

 

 

Těšíme se na vás v našem obchodě  www.destinyjm.cz . Zboží se snažíme stále doplňovat, aby nabídka byla co nejširší. Přesto – pokud byste u nás nějaké zboží nenašli, kontaktujte nás, budeme se snažit doplnit jej do nabídky. Naopak, jste-li spokojeni, i za tyto informace jsme rádi. Nejen že nás potěší, ale budeme také vědět, že naše práce a snažení má smysl. Zkrátka, že se ubírá správným směrem.

Ing. Jana Malá
K.H.Borovského 517/144
434 01  Most
Tel.: +420 732 743 477


Související příspěvky

Co se děje pod vodou? Rozmanitý život ve Vašem zahradním jezírku

redakce

Úložného prostoru není nikdy dost

redakce

Jak si v bazénu udržovat křišťálově čistou vodu

redakce