BYT TIPY

Proč je Praha 8 ideální lokalitou k bydlení?

Pokud chcete dlouhodobě bydlet, musíte si v první řadě vybrat vhodnou lokalitu. Každá městská část Prahy má totiž svá specifika, která byste si měli zjistit. Mezi velmi populární lokality patří právě Praha 8. Je to díky její celkové koncepci i proto, že zde byly poměrně nedávno dokončeny developerské projekty, které přináší nové možnosti moderního i luxusního bydlení. Proč by se Praha 8 měla stát i vaším domovem a jaké byty jsou k mání?

 

Praha 8 a její možnosti

Praha 8 je plná života a současně i klidu přírody. Nabízí bohaté možnosti kulturního vyžití, výhodou je i skvělá dopravní obslužnost. Velkou předností lokality je přítomnost zeleně, takže budete permanentně ve spojení s přírodou. Na Praze 8 leží dokonce 10 chráněných území. Populární je Bohnické údolí a Prosecké skály. Praha 8 je právě díky těmto všem faktorům ideálním místem pro život rodin s dětmi, mladých lidí, kteří touží po zábavě a na své si zde určitě přijdou i starší osoby a senioři.

Jaké byty jsou v současné době k mání?

Nedávno realizováno na území Prahy 8 hned několik velmi zajímavých developerských projektů. V severní části Kobylisy byl realizován projekt Na Rokytce, který nabízí celkem 9 nových bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk s komfortně řešeným vnitřním prostorem. Byty se nachází v šestém a sedmém patře budovy, takže je zdobí i trámy. Velmi zajímavé jsou potom byty, které byly postaveny v rámci projektu DOCK Rezidence, ta se nachází v Libni. Nové rezidenční domy nabízí malé byty od 1 + kk až po luxusní rezidence o dispozicích 4 + kk. Všechny mají moderně řešené prostory (na jejich řešení se podílelo hned několik špičkových architektů), majitelé těchto bytů si budou užívat i krásný výhled do okolní přírody. Výhodou bytů jsou i podzemní garáže. Další možností jsou byty Střížkov, které se nachází na lukrativní adrese a jsou určeny pro milovníky vysokého komfortu.

 

 

Související příspěvky

Jak neprodělat při prodeji bytu

redakce

Zapomínáte zavírat okna? Jak situaci vyřešit?

redakce

Důležitá revize plynu a vše, co byste o ní měli vědět

redakce