DŮM STAVBA TIPY

Dřevostavby na klíč od republikového profesionála

Kdo by netoužil po krásném domu s venkovním bazénem a možností jarního grilování pod zastřešenou pergolou? A přemýšleli jste o vhodném domu? Dřevostavby na klíč od společnosti HP domy s.r.o. patří mezi nejprecizněji vystavěné domy z KVH hranolů s dlouhou životností. Zodpovědná a zároveň zkušená olomoucká firma poskytuje služby v oblasti výstavby domů na klíč v maximální šířce. Díky zkušenému týmu a bohatým referencím získáte komplexní přístup s ohledem na individuální situaci každého klienta zvlášť. HP domy za vás vyřeší stavební povolení, upraví typový projekt, zprostředkuje výhodné financování a především se zaručí za odpovídající kvalitu.

 

Dřevostavby na klíč

Základem těchto moderních staveb je bytelná konstrukce z KVH hranolů, které jsou stavěné dle nejnovějších technologických postupů. Dřevostavby jsou svou funkčnosti a rozložením vnitřních prostor řazeny do kategorie nízkoenergetickcýh domů.

main

Během velice krátké doby se můžete stát majiteli útulného a příjemného bydlení s nezaměnitelnou atmosférou. Rodinné domy na klíč, které svým majitelům šetří náklady spojené s vytápěním jsou na trhu velmi žádané. Nechte si vyhotovit nabídku od zkušené společnosti s jasně nastavenou finální cenou. HP domy vám ihned na počátku prozradí výslednou částku za všechny poskytnuté služby.

 

Zděné domy na klíč

Stejně tak jako pro dřevostavbu se můžete rozhodnout pro stále oblíbený rodinný dům na klíč ve zděné variantě. Vámi vybraný dům bude postaven z aktuálně moderních stavebních materiálů jako jsou cihlové thermobloky nebo cihlové bloky či pórobeton.

DUM-A-03-1024x576

Pokud se svěříte do rukou opravdových odborníků, může být i zděná stavba nenáročná na vytápění. V některých případech jsou zděné domy mnohem úspornější než dřevostavby. Vyberte si sami, o kterou z těchto staveb máte zájem a objednejte se i společnosti na nezávaznou konzultaci zde.

 

Související příspěvky

Nájemní bydlení je na vzestupu, zpozornět by měli i drobní investoři

redakce

Ideální dřevěné pelety? Chtějte jen ty z pilin

redakce

Jaké sauny budou v tomto roce trendem?

redakce