BYT

Představujeme trendy pro moderní dětské pokoje v roce 2014!

 

Na podobě dětského pokoje rozhodně záleží. Dětský pokoj by měl děti inspirovat k tvoření, měl by být praktickým místem na hraní, musí v něm být příjemná atmosféra, aby bylo dítě celkově spokojené. Pokud si se zařízením dětského pokoje nevíte rady, jistě naše tipy na účelné zařízení v moderním stylu oceníte…

 

Začněte u barev

Pokud zařizujete dětský pokoj, musíte začít u barev. Rozhodně se neřiďte pravidlem, že dívčí pokoj musí být růžový a chlapecký modrý. Na volbě barev se můžete vyřádit a nejlepší je, pokud k výběru přizvete své děti. Mezi vhodné barvy se řadí žlutá, zelená a světle modrá. Barvy působí uklidňujícím dojmem. Pokud se chcete držet trendů a chcete pokoj ozvláštnit, vsaďte na metalické barvy – skvěle vypadají metalické nálepky, které zároveň mohou sloužit jako zrcadlo. Nedržte se také jedné barvy. Stěny, barva nábytku a podlahy se od sebe mohou lišit. Důležité ale je, aby k sobě vzájemně ladily.

 

Postel jako dominanta

Nezbytnou součástí pokoje je dětská postel. Moderní dětské postele mohou mít mnoho podob. Menší děti můžete potěšit například postelí se skluzavkou nebo s textilním stanem. Pokud potřebujete ušetřit místo, zvolte vyvýšenou dětskou postel, pod kterou se nachází úložný prostor. Zajímavou alternativou jsou moderní palandy s důmyslným řešením úložných prostor. Díky nim vypadají dětské pokoje jako království! Při výběru postele věnujte pozornost její kvalitě. Velmi dobrou volbou jsou postele z masivu. Ty nabízí nejen dlouhou životnost, ale jsou k dostání v mnoha různých tvarových provedeních i rozmanitých barvách. Nešetřete ani na matraci nebo roštu.

 

Účelný nábytek může být krásný!

Do dětského pokoje patří samozřejmě i dětský nábytek. Nutná je skříň na oblečení, potřebná je komoda, chybět by neměl ani kvalitní stůl a židle. Opět vybírejte podle kvality a nezapomínejte na účelnost. Lepší je vybírat celé sestavy, protože k sobě nábytek materiálově i stylově ladí. Dobrou volbou je vysoce odolný nábytek z lamina. pro rok 2014 si designéři připravili i opravdové lahůdky…

Chcete se o trendech ve vybavování dětského pokoje dozvědět více? Podívejte se na detske-pokoje.eu!

 

Související příspěvky

Upgraders

redakce

Společnost Recifa nemyslí jen na vlastní úspěch

redakce

Jak si správně vybrat koberec do bytu?

redakce

1 komentář

Magda 6. 6. 2022 at 7:46

Ahoj , přečetla jsem si Váš zajímavý článek, chceme pro naše miminko zařídit dětský pokojíček. Vámi napsaný článek je mi inspirací. Dívala jsem na netu a jedněch webových stránek https://www.miminu.cz/detsky-nabytek/ jsem našla přesně co bych si chtěla do pokojíčku objednat. Přeji hezký den.

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.