BYT

Novinky v produktové řadě CEMEXu na Stavebním veletrhu v Brně

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Praha, 11. dubna – CEMEX se opět představí zákazníkům na Stavebním veletrhu Brno, který se koná od 24. do 28. dubna na Výstavišti Brno. Letos budou představeny dvě novinky – akustická izolace Akuizol tlumící kročejový hluk a stropní systém Elegohouse.

Na stánku č. 076 v pavilonu V  odborníci ze společnosti CEMEX poradí se stavbou Vašeho domu, např. jak udělat ideálně rovnou podlahu během jednoho dopoledne, jak si poradit s nerovnostmi podkladu, nebo jak esteticky bez nutnosti nákladné přípravy realizovat venkovní plochy. Navštivte stánek CEMEXu a poznáte materiály, se kterými budou stavební práce snadnější, přesnější a dojde k jejich zrychlení a zlevnění. Materiály CEMEXu lze použít od základů až po střechu.

Letos proběhne 17. ročník mezinárodního stavebního veletrhu IBF pokrývající prakticky všechny oblasti stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce a mnohé další.

Více informací o produktech CEMEXu naleznete na stránce www.specialni-produkty.cz nebo www.cemex.cz. Více o veletrhu na www.bvv.cz/stavebni-veletrhy-brno.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Související příspěvky

Přečkejte zimu za kamny Dragon

redakce

Nábytek na zakázku od UNIS-N – taková nabídka se neodmítá

redakce

Zahradní domek – praktické řešení pro vaši zahradu

redakce