BYT

Prahu 9 ozdobí Sedmikráska

Pod tímto pojmem samozřejmě není myšleno to, že na Praze 9 vyroste 1 malá květina. Sedmikráska je totiž velmi ambiciózní projekt developerské skupiny Daramis Group, který má v příštích letech na území Prahy 9 vyrůstat. Projekt byl pojmenován Sedmikráska, protože stejně jako rostlina, bude i tento projekt okrasou zeleně, na které vyroste. Jedná se o projekt, který bude v naprostém souladu s přírodou.

 

Krásný dům vyroste ve Vysočanech

Tento projekt společnosti Daramis Group bude tvořit jeden bytový dům. Bude se ovšem jednat o atypickou stavbu s moderními architektonickými prvky. Prvky architektury i barvy domu mají za úkol připomenout typické tvary a barvy sedmikrásky. Tento bytový dům bude zasazen do krásného přírodního prostředí rozlehlého parku plného květin a okrasných keřů. Také jednotlivé Sedmikráska byty splňují vysoké standardy vybavení i velmi náročných rezidentů. Každý byt tohoto komplexu je vybaven terasou nebo balkonem, abyste se vždy mohli pokochat okolní přírodou a jít se nadýchnout čerstvého vzduchu.

 

Co dál nabídnou jednotlivé byty?

Ubytování v projektu sedmikráska najdou všechny věkové skupiny, které milují přírodu, klid, ale také potřebují rychlé spojení do centra města. Byty jsou vhodné pro jednotlivce i pro rodiny s dětmi. Každý si zde totiž vybere tu správnou velikost bytu. Jednotlivé byty jsou totiž nabízeny v dispozicích 1+kk až po 4+kk. Pokud by vám tato lokalita přeci jen nevyhovovala, můžete se poohlédnout i jinde. Stačí navštívit stránky www.online-reality.cz/levne-luxusni-nove-byty-praha, kde najdete další širokou nabídku novostaveb v Praze. Stačí si vybrat.  

Kompletní informace o projektu Sedmikráska naleznete na www.sedmikraskabyty.cz.

 

Související příspěvky

Proč bezpečnostní kování?

redakce

Potřebujete desky na novou podlahu, ale nechcete  dřevotřísku?

redakce

Lampy a lampičky za super cenu!

redakce