BYT

Římské rolety – praktické, moderní, atraktivní

Znáte tenstarý židovský vtip: Starej Kohn se spolu se svou ženou Sárou ukládá večer do postele k spánku,  chvilku oba tiše leží, když tu manželka povídá: „Ty, Kohn, nekoupíme tý naší dceři do jejího pokoje roletu? Holce je 15 let a když se večer svlíká, furt na ní kouká Roubítschek od naproti.“ Kohn mlčí, přemýšlí,  pohlédne na svou odkvétající a již řádně kyprou polovičku – a řekne:  „ Půjdeš se tam několikrát svlékat  ty Sára – a roletu si koupí Roubítschek!“

Z toho je vidět, jakým je roleta důležitým doplňkem bytového interiéru. Že má nejenochránit naše soukromí před cizími pohledy zvenčí a zastínit byt před sluncem, což je aktuální zejména v létě, ale i izolovat nás od okolního světa jaksi „zevnitř“ – když si to sami přejeme.  Například…. …v neděli ráno, nemusíme nikam vstávat, přispali jsme si – a zatímco venku už dávno „zuřil“ den, my měli díky staženým roletám svůj vlastní svět a klid.

Vy ještě nemáte římské rolety?
Římské rolety patří k největším módním hitům dnešní doby, zákazníci si je vyžadují čím dál častěji. Tyto rolety se nenavíjí jako klasické rolety, ale skládají se vzhůru a dotváří tím velmi pěkně interiér. Jejich nařasené záhyby a velmi designové provedení splní sen každé ženy a jejich kvalita a funkčnost uspokojí představy každého muže.

Pro svoje dekorativní prvky a velkou řadu barevných provedení se hodí jak do obývacích pokojů a ložnic, tak do některých veřejných prostor, jako jsou dekorace nebo kavárny, kde dotváří příjemnou atmosféru celého interiéru. Uživatelům navíc umožňuje libovolně měnit materiály a dekorační látky. Na okně římské rolety působí lehce a moderně, čímž dodávají každému obydlí čistou a svěží atmosféru.

Měli byste vědět…
Římské rolety jsou namontovány nad okno, kde musí být min. 25 – 30 cm místa, aby se tam při jejich řasení vešly a okno šlo v pořádku otevřít. Římskou roletu lze montovat na strop nebo na stěnu pomocí upevňovacích konzolí.
Moderní mechanizmus umožňuje jednoduché a bezproblémové ovládání zvedání/řasení rolet pomocí řetízku nebo motorového pohonu s dálkovým ovládáním. U rolet ovládaných řetízkem lze zvolit převod k řasení 1:1, 1:3 nebo 1:5, což umožňuje u větších ploch jejich snadnější ovládání. Novinkou na českém trhu jsou pak bateriové motory, které nepotřebují přívod elektrického proudu.

Maximální rozměr římské rolety je 6metrů čtverečních. Velkou výhodou římských rolet je jejich snadná údržba.Látka je ke konstrukci přichycená pomocí suchého zipu, který se osvědčí především v okamžiku, když chceme látku prát. To je možno v lázni s teplotou jen 30°C.

 

Nakupujte u odborníků…
Předním dodavatelem římských rolet na českém trhu je společnost Rolrols.Neustále sledují nejnovější trendy, které elegantně doplní interiér i exteriér vašeho domu či bytu.  Firma Rolrols je smluvním partnerem společnosti SOMFY, která se řadí mezi špičku výrobcůřímských rolet. O tom svědčí i to, že na své výrobky poskytuje nadstandardní  5-letou záruku. 

Rolrols =  dokonalá hra se světlem a stínem
Firma Rolrols zaměstnává  ty z nejzkušenějších odborníků na našem trhu, kteří mají mnohaletou praxi v oblasti výroby a montáže stínící techniky a dalšího vybavení pro domov a bydlení.  Římské rolety a většinu dalších dodávaných produktů si můžete prohlédnout v jejich vzorkovně v Praze 6, kde vám samozřejmě poskytnou i odborný výklad a doporučení.
Tato největší prodejna v ČR s nejlepšími vzorky, vybaveností a sortimentem, jenž je firemní chloubou, je otevřena pondělí – pátek od 09.00 do 18.00 hodin. Zaměstnanci společnosti jsou však časově naprosto flexibilní, proto se po telefonické domluvě přijďte podívat klidně i po 18-té hodině, nebo o víkendu. Věnují vám veškerou svou odbornou péči v den a hodinu, které to bude vyhovovat vám.

Římské rolety můžete nejen poptat na obchodních místech společnosti v Praze, Brně a v dalších místech našeho obchodního zastoupení, ale i jinde.  Poradenství, prodej a montáž zajišťuje spol. Rolrols v rámci celé České republiky také prostřednictvím certifikovaných obchodních zastoupení. Jejich seznam najdete na internetových stránkách firmy – rubrika Kontakty.

Na celou řadu výrobků firma poskytuje zcela nadstandardní pětiletou záruku. Výrobky a kvalita jejich práce zaručuje dlouholetou životnost i funkčnost vlastních produktů. Současně nabízí i záruční a pozáruční servis a opravy zařízení nainstalovaných jinými dodavateli.

Profesionální poradenství zdarma v pohodlí vašeho domova
Odborně vyškolení zaměstnanci vám zdarma poskytnou poradenství, které se týká veškerého sortimentu a služeb, jimiž se firma Rolrols zabývá – a to v pohodlí Vašeho domova, takže nemusíte nikam jezdit, abyste dostali tu nejlepší péči, kterou potřebujete. Zavolat můžete kdykoliv  – a to bezplatně na telefonní číslo: 800 10 40 10, na kterém si domluvíte schůzku s technikem firmy. Ten přijede v dohodnutém čase a termínu, vše vám vysvětlí, spolu nahlédnete do katalogů a vzorníků pro vaši lepší představu o vámi požadované službě. Následně vám vytvoří cenovou kalkulaci. To vše zdarma a na místě, které si určíte sami…

Rolrols -vaše nejlepší řešení v oblasti zatemňovací techniky.

Více informací: http://www.rolrols.cz/

Kontakt: tel.: 800 10 40 10 – bezplatná linka; e-mail: info@rolrols.cz

Související příspěvky

Široká produktová řada čerpadel a filtrů s příslušenstvím

redakce

Prodloužení životnosti podlah voskováním

redakce

Češi se musí smířit s nájemným. Kvůli rekordně vysokým cenám bytů na vlastní bydlení nedosáhnou

redakce