BYT

Chcete si užít bydlení v Praze? Byty Na Radosti jsou tu pro vás

Projekt Byty Na Radosti byl již úspěšně zkolaudován na konci roku 2011. Protože se jedná o projekt developerské společnosti Venela a.s. v žádané lokalitě rozhraní Prahy 5 a 6, je drtivá většina jednotlivých bytů vyprodána. Ještě stále zbývá množství bytových jednotek, které jsou volné a připravené pro nové rezidenty. Ovšem váhání se nevyplácí.

 

Byty Na Radosti jsou stále žádané

V projektu Byty Na Radosti vzniklo celkem 90 nových bytových jednotek. Jednotlivé byty jsou v různých rozlohách i dispozicích. Můžete vybírat byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, které mohou mít skromnou rozlohu 34 m2 až po luxusní 120 m2. Každá bytová jednotka má promyšlené uspořádání jednotlivých místností. Jednotlivé byty splňují vysoké standardy nejen v oblasti funkční, ale i designové a estetické. Celý dům je považován za velmi estetický a krásně ladí se svým prostředím. Noví obyvatelé v projektu Byty Na Radosti se mohou těšit na vlastní balkon, lodžii nebo střešní terasu.

 

Bydlení v krásné přírodě

Bytový dům je zakomponován na rozhraní dvou částí Prahy, konkrétně do jejich krásné zelené části. Díky tomu jsou rezidenti v Byty Na Radosti obklopeni krásnou přírodou, která vybízí ke každodenním procházkám a relaxaci. Na své si zde přijdou všechny věkové skupiny, protože spojení s centrem je jednoduché a rychlé. To vše za skvělou cenu, která je u bytů v Praze téměř nemožná. Pokud byste měli zájem o koupi levného bytu v Praze, můžete také najít přehlednou nabídku na www.nejlevnejsi-byty-v-praze.cz. Zde jsou také všechny byty popsány.

 

Kompletní informace o projektu Byty Na Radosti naleznete na www.bytynaradosti.cz.

 

 

Související příspěvky

Sleva 20-50% na veškeré kusové koberce!

redakce

Užijte si relaxaci v parních lázních

redakce

CANAPé Decor – ten pravý dekor pro váš interiér

redakce