BYT

Praha nabízí bydlení i pro velmi náročné zákazníky!

Untitled document Hledáte nové stylové a kvalitní bydlení v Praze? Nechcete se spokojit s průměrem, ale chcete, aby toužíte po luxusním bydlení? Hlavními faktory pro přepychové bydlení je správný výběr lokality a nadstandardní vybavení. Přesně tyto podmínky splňují nové luxusní byty Praha 2.

Rezidence Vinohradská nabízí bydlení i pro velmi náročné

Pokud hledáte opravdu luxusní bydlení v Praze a chcete nadstandardní vybavení, určitě by vás měl zajímat nový projekt Rezidence Vinohradská. Tento projekt se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Prahy 2. Jedná se o moderně zrekonstruovanou rezidenci, která je vhodná pro milovníky secesního stylu a nadstandardního vybavení. Dokončení tohoto projektu se plánuje na podzim roku 2013. Na realizaci tohoto projektu se podílí úspěšná developerská společnost BM Develop.

 

Nabízené byty jsou dokonalé v každém detailu

Byty v rezidenci Vinohradská můžete vybírat z dispozic 2+kk, 3+kk nebo 4+kk. Celá stavba je 7mi podlažní bytový dům s 11ti bytovými jednotkami. Ke každé bytové jednotce je možné dokoupit také sklepní kóji a parkovací místo. Všechny byty se vyznačují vysokými standardy vybavení. I samotná budova má jedinečný secesní vzhled. Na návrhu interiéru ve všech bytech se podíleli pouze renomovaní architekti. Jedná se o jedinečné bydlení pro všechny věkové skupiny, kteří se nechtějí spokojit pouze s průměrem, ale chtějí luxus.

Kompletní informace naleznete na www.vinohradska-33.cz.

Související příspěvky

Zhubla jste a chcete si udržet váhu po hubnutí? Dále hubnout je zásadní chyba

redakce

Cítíte se ve svém bytě bezpečně? Jestli ne, zabezpečte se!

redakce

Koupelnu netvoří pouze vana nebo sprchový kout

redakce