BYT

Buďte v roce 2013 v plné síle!

Vždy na začátku roku máme všichni velkou vizi roku nového, ve které si ve svém životě přejeme změnit prakticky vše. Za pár dní však tato vize vyprchá a žijeme stále stejně. Že už jste to zažili? Abychom totiž mohli učinit změnu a splnit všechna svá předsevzetí a očekávání, musíme na to mít dostatek psychické i fyzické síly. A na to potřebujeme průběžně pořádně odpočívat, jak na to nám poradí společnost Nejlepší nábytek.

 

A kde jinde to začíná než v posteli?

Ne, nejde vyprávění obráceného děje kdejakého letního románku či romantického filmu – v tom to bude pravděpodobně v posteli končit. Co však v posteli vždy začíná? Možná si to ani neuvědomujeme, ale v posteli začíná naše nálada, naše síla, naše psychická pohoda, naše radost ze života. A pokud kvalitně neodpočíváte, vaše rovnováha bude zaručeně narušena. Dost možná nebudete mít dostatek energie pro splnění svých přání. Co s tím? Odpovědí je spolehlivá matrace.

 

Základem je kvalitní matrace

Bez kvalitní matrace je zhola nemožné docílit optimálního odpočinku a denní pohody. Každý den trávíme v průměru 8 hodin na této matraci, tedy třetinu celého dne! To proto musí být matrace ve formě, abychom mohli být ve formě i my. Víte například, že životnost naprosté většiny matrací je 5 let? Po 5 letech, i když se o svou matraci pečlivě staráte, ztrácí matrace svůj tvar a často v ní bydlí kdovíjaká havěť – zaručeně spousta potu, prachu, roztočů, plísní a dalších libůstek. V tom si není možné odpočinout.

 

Vaše nastávající… matraci

Pestrou nabídku matrací najdete na stránkách společnosti Nejlepší nábytek, která obsahuje všechny typy moderních matrací. Od luxusní matrace CUREM, přes matrace ze studené pěny, latexové matrace a pěnové, až po matrace pružinové. Každá má svá pozitiva, některá z matrací vám jistě padne jak ulitá. O tom, že můžete i zajímavě ušetřit vás přesvědčí speciální akce matrace 1+1 zdarma. Například za 2 kvalitní matrace Heureka tak zaplatíte namísto 11 360 Kč aktuálně pouze 5680 Kč!

 

Pro více informací a kompletní nabídku kvalitních matrací navštivte

www.nejlepsi-nabytek.cz

Související příspěvky

Představujeme novostavby na Praze 4 – je hodně o co stát!

redakce

Samolepicí tapety vylepší stávající vzhled a zakryjí nedokonalosti

redakce

Zabydlete se pomocí barev

redakce