BYT

Sporák je základem každé kuchyně. Pečujte o něj!

Untitled document

Nejdůležitějším vybavením každé kuchyně je bezesporu sporák. Jen těžko bychom bez sporáku připravovali pokrmy a většina z nás si život bez sporáku ani nedokáže představit. Aby sporák vydržel opravdu dlouho a fungoval dokonale, nesmíme zapomínat na pravidelnou údržbu a kontrolu. Poctivou údržbou a čištěním prodloužíte jeho životnost a jeho správný chod.

Na sporáku se může pokazit mnoho věcí

I přes pečlivou údržbu a čištění se může stát, že se váš sporák poškodí. Může se jednat o nešťastnou náhodu nebo o opotřebování součástky. Většinou se na těchto spotřebičích rozbije malá a nepatrná součást. Pro vyřešení těchto problémů nemusíte volat servisního technika, ale stačí součástku jednoduše vyměnit. Náhradní díly na sporáky najdete velice jednoduše. Stačí navštívit stránky iexpos.cz a okamžitě najdete vše, co váš sporák potřebuje.

 

Iexpos.cz nabízí kompletní sortiment náhradních dílů

Pokud hledáte náhradní díly ke sporákům, je návštěva stránek iexpos.cz jistě tím správným řešením. Na těchto stránkách naleznet opravdu široký výběr náhradních dílů na sporáky značek Mora, Gorenje, Gas nebo Karma. Najdete zde náhradní čidla, dvířka, hořáky, kryty, knoflíky, magnety, odtahy minutky a mnoho dalších. Nabídka není soustředěna na volně stojící spotřebiče, ale náhradní díly pro vestavby zde najdete také v širokém zastoupení.

Kompletní sortiment náhradních dílů naleznete na www.iexpos.cz.

Související příspěvky

Potřebujete najít kliky a kování? Víme, kde najít největší výběr!

redakce

Stavební pouzdro JAP – skvělé řešení jak ušetřit prostor

redakce

Unikátní nástěnné konvektory nabízí Licon

redakce