BYT

Rali Decor

Původním posláním záclon a závěsů bylo chránit vnitřek příbytku před nežádoucími pohledy z ulice, případně před prudkým sluncem. Postupem času však přebírají více funkci dekorační.

Najdou se však i jejich odpůrci. Například zastánci zdravého životního stylu tvrdí, že látka na oknech je jen lapačem prachu, který neprospívá zdraví. U nás se však najdou milovníci útulnosti, kteří na tyto textilie nedají dopustit a byt bez nich si zkrátka nedokáží představit.

Záclony a závěsy spolu s malbou nebo tapetami, kobercem a dalším bytovým textilem vytvářejí útulnou domácí atmosféru. Větší plochy těžkých závěsů navíc zpříjemní a zjemní akustiku místnosti. Vhodně vybraný textil dá interiéru zcela nový vzhled, aniž byste museli měnit ostatní vybavení. V internetovém obchodě RALI Decor si jednoduše, za velmi přijatelnou cenu můžete proměnit byt.V dnešní době se smazává rozdíl mezi záclonou a závěsem. Závěs již nemá jen zatemňovací funkci, protože tuto úlohu převzali rolety či žaluzie, ale pokud je nemáte, doporučuji závěsy z řady black out, které místnost zatemní a navíc jsou velmi dekorativní.

Při výběru záclon a závěsů se neřiďte jen trendy, ale vycházejte ze stylu místnosti. Nejdůležitější je výška a plocha místnosti, váš vkus a požadavky, velikost oken, umístění radiátorů a podobně. Pokud budete nakupovat v eshopu a nejste si jisti barevným odstínem, nebo materiálem závěsů, nechte si poslat malé vzorky pro porovnání. Na www.rali.cz naleznete všechny informace k úspěšnému nákupu v tomto eshopu, a pokud vám to nebude stačit, využijte zákaznickou linku na které vám rádi poradí.

RALI Decor, s.r.o.

  • Adresa: Pod Výtopnou 993, 739 92 Návsí
  • Telefon: +420 558 352 244
  • Fax: +420 558 352 244
  • Email: rali@rali.cz rali@rali.cz

 Související příspěvky

Japonské posuvné stěny dokáží zázraky

redakce

Sekera rezaví v koutě, dnes frčí štípačky na dřevo

redakce

Stylové záclonové soupravy

redakce