BYT

Nekupujte předražené byty! Bydlete v družstevních bytech

Untitled document

Hledáte kvalitní a nové byty v okolí Prahy? Řešíte problém s penězi, protože nemáte dostatek financí na to, abyste mohli získat byt jeho přímou koupí? Potom je bytové družstvo Garden Spot přesně tím, co potřebujete.

Bydlení v bytových družstvech má mnoho výhod

Pokud máte zájem o moderní byty v kladně za snížené ceny, kontaktujte společnost Garden Spot. Tato společnost totiž snížila pořizovací ceny družstevních bytů o 30%. Nyní tak můžete byt koupit až o 500 000Kč levněji. Navíc nemusíte mít ani velký počáteční vklad. Stačí zaplatit 25% z ceny bytu a zbytek již platíte formou pravidelných nájmů. Nesplacenou část ceny bytu můžete kdykoliv předčasně doplatit a byt převést do osobního vlastnictví. Nemusíte v bance vyřizovat žádné půjčky a řešit velikost úvěru.

Jaké byty se dají najít v Kladně?

Kladno je město, které je pouze 25km vzdálené od Prahy. Dostupnost do hlavního města je ideální. Navíc družstevní bydlení Kladno nabízí byty v lokalitě Kročehlavy. Kvalitní bydlení v nádherném prostředí, v souladu s přírodou. Tento bytový komplex má velmi stylově zařízené interiéry ve všech místnostech. V okolí této stavby je lesopark, vhodný k procházkám a relaxaci, který je vzdálen pouhých 150m od objektu.

Více informací naleznete na www.krocehlavy.cz.

Související příspěvky

Výhody venkovního osvětlení s čidlem

redakce

Dopřejte si v obývacím pokoji maximální pohodlí

redakce

Široké možnosti využití tahokovů

redakce