BYT

Pozvánka k návštěvě stánku Lindab na IBF 12-16.4.2011 pavilon V, stánek číslo 106.

Pozvánka k návštěvě stánku Lindab č. 106 v pavilonu V platí jak pro klempíře, projektanty, architekty nebo autorizované techniky, ale samozřejmě pro koncové zákazníky, takzvané „domkaře“.

Na výstavním stánku bude k vidění kompletní sortiment plechových krytin a bezpečnostních prvků, montované opláštění budov a konstrukční prvky, ale i zajímavá novinka!


Letošní novinkou je maloformátová krytina s minerálními zrny Lindab Roca v přírodním vzhledu, na jejímž vývoji se pracovalo mnoho let.

Věrnostní program Lindab s mnoha výhodami

Firemní specialisté se s Vámi podělí o své znalosti a zjištění v oboru provádění a navrhování střech, střešních nástaveb. Důležitá jsou zejména pravidla navrhování a správná volba materiálů. Můžete se přesvědčit o jednoduchosti montáže a 100% spolehlivosti bezúdržbového okapového systému Lindab Rainline. Koneční zákazníci i profesionálové jistě ocení nejen praktické rady a montážní návody, ale zejména možnost na vlastní oči vidět obrovský výběr barev a rozdíl v různých typech polyesterových povrchů v praxi.

Odborníci z řad montážních firem se pak mohou přímo na stánku zaregistrovat do věrnostního programu Střechy plné odměn a získat první body již za návštěvu stánku Lindab nebo partnera programu firmy Velux.

Lindab podpoří budoucí klempířské mistry

Svou zručnost předvedou v rámci soutěže klempířští učni z celé republiky, a to právě při zpracování falcové krytiny Lindab Seamline, kterou společnost do soutěže věnuje. Cílem soutěže je podpořit zájem mladé generace o stavebnictví a zároveň jim dát možnost vyzkoušet práci s moderními stroji a materiály.

Lindab team se těší se na Vaši návštěvu.

Stručný přehled výrobních řad Lindab:

  • Lehké tašková tabule Lindab
  • Okapový systém Lindab Rainline
  • Zastřešení lehkými konstrukcemi Lindab Roof
  • Trapézové plechy Lindab Coverline
  • Drážková krytina Lindab Seamline
  • Bezpečnostní prvky střech Lindab Protectline, Safety
  • Pozinkové profily pro sádrokartonové desky Lindab RdBx

Více o produktu a službách firmy Lindab: www.lindabstrechy.cz; www.lindab.cz

Související příspěvky

Svěží jarní povlečení od společnosti Matějovský je konečně tady!

redakce

Kusový koberec jako doplněk do interiéru

redakce

Výhody skleněné pracovní desky

redakce