BYT

Kupujeme sedačku

Potřebujete sedací soupravu do vašeho nového bytu nebo vás jednoduše omrzela stará sedací souprava, kterou máte v bytě současném? Není nic jednoduššího než navštívit naše internetové stránky www.gmjnabytek.cz, kde si určitě vyberou i ti nejnáročnější z řad zákazníků.

Náš obchod nabízí mnoho moderních pohovek, rohových i klasických sedacích souprav, křesel a taburetů. Pokud zakoupíte samotnou pohovku, můžete ji bez problému doplnit i křesly ve stejném motivu nebo prodáváme sedací soupravy, které jsou již včetně křesel popř. taburetů. U většiny tohoto nábytku máte možnost si vybrat z různě barevných typů látek a u některých dokonce z materiálů, a pokud sedací souprava obsahuje dřevěné doplňky tak i z typu moření dřeva.

Náš vzorník typů mořeného dřeva obsahuje odstíny jako např. buk, dub rustikál, ořech francouzský, ořech klasik, mahagon, olše nebo kalvádos.

K potahování sedacích souprav používáme různé typy materiálů. Prvním z nich je díky svým dobrým vlastnostem látka suedyne. Dále to je na dotek velmi hebká mikrofáze, příjemně tkaná látka žinylka a gobelíny, které se k těmto účelům používají již od roku 1826. Naše potahová materiály zahrnují i ekokůži, která je od té pravé téměř k nerozeznání.

A pro skutečně náročné zákazníky tu máme sedací soupravy z velmi kvalitní přírodní hovězí kůže nebo z látky zvané nanoflock, která je látkou nové generace. Tyto sedací soupravy jsou vyrobeny z pružin nejvyšší kvality a konstrukce je zhotovena z dubového masivu. Můžete si opět vybrat z několika odstínů dřeva a to např. ořech klasik, dub rustikál, dub tmavý, jabloň čokoládová, mahagon, třešeň siera nebo banaria.

Nanoflock kterým jsou potahovány tyto sedací soupravy je měkká a na dotek velmi příjemná látka připomínající semiš. A její hlavní výhoda? Je jich hned několik. Látka je zcela odolná proti vodě což znamená, že voda se nevsakuje dovnitř látky, ale zůstane na povrchu ve formě kapiček a vy ji můžete bez problému setřít. Složení látky (vrchní vrstva – 100% nylon, spodní vrstva – 65% polyester a 35% bavlny) vám zaručuje ochranu proti zašpinění. Nejmodernější výrobní technologie dále zajišťují vysokou trvanlivost a jednoduchost čištění v případě, že by se nějaká ta skvrna přeci jen objevila. Většinu špíny a skvrn je možné pohodlně smýt jen za pomoci vody a houbičky. Další skvělou vlastností nanoflocku je velmi vysoká odolnost proti oděru, která je potvrzena i certifikátem kvality. Látka tak zachová po dobu užívání veškerou svoji barvu a měkkost takže bude vypadat úplně stejně, jako když jste ji zakoupili.

U nás ovšem nenaleznete pouze sedací soupravy. Veškerý námi nabízený nábytek je přehledně rozdělen do sekcí podle toho do jaké místnosti v bytě patří. V sekci ložnice najdete manželské postele, skříně, komody, zrcadla a celé sestavy nábyku. V sekci kuchyně naleznete kuchyňské linky, jídelní stoly a židle i barové židle a stolky. V sekci obývacího pokoje naleznete kromě již zmiňovaných sedacích souprav i obývací stěny, stolky, skříně, knihovny, police atd. V předsíňových stěnách naleznete praktické skříně a botníky. V sekci dětských pokojů najdete nábytek přizpůsobený dětem a studentům, jsou to např. postele, skříně, komody, psací stoly nebo celé sestavy nábytku. V sekci koupelen naleznete plno šikovných skříněk v různých provedeních. A dokonce i milovníci rustikálního nábytku si mohou přijít na své, je tu pro ně připravená celá sekce tohoto nábytku. Náš výběr je tedy opravdu bohatý a můžete se o tom přesvědčit osobně na našich webových stránkách www.gmjnabytek.cz .

 


 

Související příspěvky

Mika rento paki

redakce

Kvalitní nízkoenergetický rodinný dům levně a rychle!

redakce

Čističky odpadních vod typu AT – od firmy BIOWA – jsou s certifikací CE ( možnost ČOV na ohlášení)

redakce