BYT

Dávkovač mýdla do každé koupelny

Čistota půl zdraví. Staré známé rčení platí v této nelehké době dvakrát víc, než kdy jindy. Důkladné a hygienické mytí rukou je dnes prakticky jedinou prevencí před nákazou koronavirem. Abyste měli mycí prostředek vždy připraven, je dobré používat dávkovače mýdla.

K čemu slouží dávkovače?

Už žádné pohozené kousky mýdla na dřezu nebo na umyvadle. Moderní mytí předpokládá použití tekutých mýdel umístěných v dávkovači. Dávkovače mýdla lze umístit prakticky kamkoliv. Jejich zabudování je stejně jako použití snadné. Zvládne to i malé dítě.

Dávkovače mýdla je možné vybírat z rozličných druhů materiálu a disponují i kreativním designem, takže se hodí do každého interiéru. Udělají parádu doma, ale stejně luxusně budou působit i v kanceláři nebo shopu. Tekuté mýdlo nebo dezinfekční roztok se do nich nalije a pak už je stačí dávkovat jen jemným stisknutím.

Jak vybrat dávkovač?

Největší poptávku po dávkovačích mají sanitární místnosti. Koupelnová umyvadla si svůj provoz bez mycího doplňku už ani neumí představit. Ať už se jedná o umyvadla závěsná, zabudovaná nebo volně stojící, dávkovač mýdla si na nich najde své místo a bude nám dlouho a funkčně sloužit.

Koupelny 21. století jsou již plnohodnotnou součástí domu či bytu, proto je třeba výběr sanitární techniky nepodcenit a věnovat mu dostatečnou pozornost. Kombinovat je lze jak z hlediska materiálu, provedení, tak i z pozice designové. Pro většinu lidí má vypovídající hodnotu i samotná cena.

Související příspěvky

Rolety Alurol šetří tepelnou energii a nejen to!

redakce

Začněte s jarním úklidem od podlahy

redakce

Když povlečení, tak z bavlny! Proč?

redakce