BYT

NEJVĚTŠÍ RADOST UDĚLAJÍ PRAKTICKÉ VÁNOČNÍ DÁRKY: MALÉ DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE MORA

Krásné babí léto i slunečný podzim už vystřídaly první přízemní mrazíky a den ode dne jsou stále blíž svátky klidu a pohody – Vánoce. Nestresujte se z toho, zpomalte a užijte si příjemný čas obdarovávání vašich nejbližších v poklidné atmosféře. Nenechte výběr vánočních dárků na poslední chvíli a myslete na své nejbližší při výběru. V domácnosti ocení chytré společníky z rodiny MORA, takže opravdu není kam spěchat.

Správný pomocník v kuchyni nejen ušetří čas, ale udělá i radost. Přinášíme vám pár tipů, čím udělat radost nejen pod vánočním stromkem.

Samozřejmě, že se můžete v kuchyni spolehnout jen a jen na vaše dovednosti, proč si ale neušetřit tolik drahocenný čas a nevzít si na pomoc extra výkonné pomocníky? Třeba ruční šlehač MORA MRP 350 X. Tenhle elegán v černo-nerezovém provedení se pyšní výkonem 350 W a 5 rychlostními stupni. Ergonomický tvar jeho rukojeti navíc skvěle sedí v ruce a velmi snadno se tedy s celým přístrojem manipuluje. Extra silné šlehací metly ingredience perfektně spojí. Chcete-li si naopak práci ještě více urychlit a usnadnit, použijte funkci Turbo, která zmáčknutím jednoho tlačítka ihned zvýší rychlost z prvního stupně na maximum. Šlehací a hnětací metly jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli. Mají větší průměr a při zvolení optimální rychlosti si tedy snadno poradí i s objemnějšími porcemi těsta či potravin. Ruční šlehač je zkrátka neocenitelný kuchyňský společník.

cena: 790 Kč

 

Pro milovníky zdravého vaření se vyplatí elektrická pánev MORA MEP 1400 BK, která je novinkou v sortimentu od letošního léta a představuje velmi rychlý a zdravý způsob přípravy potravin. Veškeré potraviny, které na této pánvi připravíte si zachovávají svou chuť, důležité vitamíny a další prospěšné látky. MORA MEP 1400 BK disponuje speciálním nepřilnavým povrchem, odnímatelným víkem, chladnou rukojetí a termostatem pro regulaci teploty. Dostatečný 4,5 l objem a rovnoměrný ohřev pánve zajistí její univerzální použití ať už na pečení, smažení, dušení, pečení koláčů či klasické vaření. Navíc se snadno čistí a využijte ji i na chatě, nebo chalupě. Stačí jen elektrické napětí 230 V.

cena: 1 290 Kč

 

Pokud jedním z těchto šikovných pomocníku obdarujete vaše blízké, za tohoto Ježíška se jistě zlobit nebudou! Dárek v podobě malého, ale extra výkonného pomocníka totiž nikdy nezklame!

 

[creativ_alertbox icon=““ colour=“theme“ custom_colour=““]Tipy na další vánoční dárky a výběr malých domácích pomocníků najdete na novém e-shopu www.mora.cz, kde si můžete vybrat z nabídky kvalitních nejen malých domácích spotřebičů MORA pro své nejbližší.[/creativ_alertbox]

MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz

Související příspěvky

Co nechybí ve správné České ložnici…

redakce

Nové pražské rezidenční lokality mají co nabídnout

redakce

Kvalitní mytí oken

redakce