TIPY

Vybavení do škol, ordinací a kanceláří

Potřebujete kvalitní kancelářský nábytek, zdravotnický nábytek nebo dokonce školní nábytek? Pak je tu pro vás ACinteriér, jejichž nabídka je opravdu široká a velmi kvalitní.

 

Kancelář podle mých představ

ACinteriér tu pro vás má kancelářské stoly, které vám splní vaše představ. V nabídce najdete různé velikosti a různé designové provedení, a přitom za velmi výhodné ceny. Podívejte se sami! Sháníte konferenční stůl, jednací stůl nebo klasický kancelářský psací stůl? Abyste byli spokojeni, pak zvažujte určité parametry. Promyslete si například, jak budete u stolu sedět? Kde ho chcete mít umístěný? Nepodceňujete ani vybavení či funkčnost stolu. Někteří z vás dají přednost rohovým psacím stolům. Ale ani ty tady nechybí!

Abyste měli kam ukládat své šanony nebo další kancelářské potřeby, obraťte se na ACinteriér s potřebami ideální kancelářské skříně. Vybírat můžete v několika provedeních, od jednodveřových až po čtyřdveřové, od úzkých po široké, od nízkých přes střední až po vysoké skříně. I množství polic zde bude hrát svou roli. ACinteriér je schopný vám nabídnout i rohové kancelářské skříně.

 

Ordinace vybavená na jedničku

Zdravotnický nábytek od ACinteriéru není výjimkou. Široká nabídka stolů, židlí a zdravotnických stoliček tady rozhodně nechybí. Zdravotnické skříně, kovové kartotéky i archivační skříně jsou kvalitních materiálů. Zdravotnické skříně vybírejte různého designu – jednodveřové, dvoudveřové nebo čtyřdveřové. A jestli dáváte přednost prosklené variantě, i tady si vyberete. Nechybí zde ani kovové skříně na uskladnění chemikálií.

 

Vybavení pro školy

ACinteriér vám umí také představit vybavení do škol i školek. Školní nábytek, který splňuje především dlouhou životnost a bezpečnost, vám naplní vaše představy.

Neváhejte se obrátit na ACinteriér, rádi vám se vším pomohou a poradí.

Související příspěvky

Ceny za pojištění domácnosti nyní klesají. Proč se ho vyplatí sjednat?

redakce

Kotel vybírejte podle druhu paliva i poskytovaného komfortu

redakce

Topte a větrejte zároveň. Zkrátka rekuperujte!

redakce