BYT

Vešo- interier s.r.o. nabízí kvalitní dekorativní materiály

Společnost Vešo – interiér s.r.o. začala svoji činnost již v roce 1994 a její hlavní specializací byly návrhy a výroba atypických interiérů, hlavně do potravinářských prodejen. Postupem času rozšířila své aktivity i o obchodní činnost. Tato firma dováží originální vysokotlaké lamináty Formica. Nabízí také jejich lisování a postformování (ohýbání) většinou za účelem výroby atypických pracovních desek a kuchyňských dvířek . Hlavním bodem zájmu této firmy je především kvalita služeb a spokojenost zákazníků.

Od kdy je vlastně laminát známý?
Vysokotlaký laminát byl vynalezen již v roce 1913 a to dvěma americkými elektroinženýry. Důvodem bylo hledání náhrady za nejpoužívanější izolační materiál „Mica“. Od té doby lidé zjistili, že lamináty mohou sloužit i jako povrchové dekorativní materiály. První laminát byl s designem dřeva a sloužil hlavně k dekorativním účelům.

 

Lamináty dovedou oživit každý prostor
Lamináty dovedou oživit každý prostor a je jen na Vás, zdali si vyberete jednobarevné, dřevěné vzory, kovolamináty nebo jiné různé vzory.  Můžete vybírat z mnoha provedení, kde má každý svojí  funkci a účelnost. Síla laminátu se pohybuje od 0,7 mm až do 1,3 mm a je možné ho aplikovat na jakýkoliv
rovný a hladký materiál.

Kompletní katalogy na stránkách firmy
Kompletní katalogy všemožných druhů laminátů naleznete na oficiálních stránkách firmy a to konkrétně na www.veso.cz, kde se dozvíte více informací. Firmě Vešo-interiér s.r.o. můžete důvěřovat!

 


www.veso.czSouvisející příspěvky

Tepelná čerpadla

redakce

Byty Na Vackově podruhé? Úspěšný projekt se dočkal pokračování

redakce

Dřevostavba za zajímavé ceny pro každého

redakce