BYT

Nabídka luxusního bydlení v Praze je stále větší

Nároky na úroveň bydlení jsou stále vyšší. Zejména v Praze roste poptávka po luxusním a atraktivním bydlení. Většina nových projektů se soustředí na to, aby byly cenově dostupné a vybavení a celkový vzhled je spíše průměrný. Naštěstí se zde ale najdou také projekty, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Svým vzhledem, lokalitou i vybavením jsou opravdu dokonalé. O jaké projekty se jedná?

 

  1. Barrandov Hills

Projekt Barrandov Hills je umístěn v rostoucí části Prahy 5. Tato lokalita je zajímavá krásnou přírodou v okolí. Z každého bytu Barrandov Hills je možný výhled na Prokopské údolí či svahy Kavčích hor. Projekt nabízí novým uživatelům byty s vysokým standardem vybavení a vzhled bytového domu je podle nejmodernějších architektonických požadavků. Vybírat můžete byty v dispozicích 1+kk (až 42m2) až po byty 4+kk (až 115m2). Každý z bytových domů dává možnost novým uživatelům parkovat automobil v podzemních garážích. Součástí jsou samozřejmě i sklepní prostory různých rozměrů, které je možné zakoupit spolu s každým bytem.

 

  1. DOCK rezidence – Jedinečný projekt u Vltavy

DOCK rezidence je v Praze unikátním projektem, který se nachází u slepých ramen Vltavy. Originalita a luxus jsou největšími přednostmi tohoto projektu. Přímo z okna budete moci sledovat klidnou Vltavu. Díky kompletní protipovodňové ochraně pravého břehu Vltavy v Praze je projekt DOCK luxusní byty naprosto bezpečný. Projekt byl naplánován tak, aby dokonale zapadal do stávajícího vzhledu, ale zároveň naprosto splňoval moderní potřeby klientů a architektonické prvky.

 

  1. Zámecké zahrady

Jestli nehledáte v Praze byty, ale máte zájem spíše o rodinné domy nebo vily, je projekt Zámecké Zahrady přesně tím, co potřebujete. Díky spolupráci s předními architekty zcela unikátní projekt v prostředí Vysokého Újezdu. Tento projekt dodá lokalitě nádech luxusu a moderního bydlení. Vzniknou zcela nové ulice v prostředí krásné přírody. Design jednotlivých vil a interiérů vznikal za spolupráce architektů ze studia Ian Bryan Architects a Michal Žáček z Atelier 2. můžete vybírat z nabídky luxusních vil nebo zakoupit pouze samostatný pozemek, na kterém si vystavíte dům podle vlastního přání. Volba je pouze na vás.

Související příspěvky

Od primátora Vacka do OC Chodov aneb 10 zajímavostí Roztyl a Letokruhů

redakce

test

redakce

Chytré tipy jak na kabely

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.