Search

Nové vily na Praze 5 si zaslouží pozornost!

O luxusní bydlení je stále větší zájem, na což reagoval investor VILY CHUCHLE a.s. Společnost spojila síly s REFLECTA Development a.s. a pustily se do realizace jedinečného projektu výstavby moderních vil na prestižní adrese v lokalitě Prahy 5. Pokud bez luxusu nedokážete žít a hledáte bydlení snů, právě jste narazili na řešení!

 

Vily 30krát jinak a další vyrostou

Nový odvážný projekt, který nabízí luxusní pražské vily, roste v atraktivní lokalitě na Praze 5, konkrétně podél ulice Na Hvězdárně, a to v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. V těsném spojení s přírodou zde vyrostou více než tři desítky moderních vil. A nabídnou vskutku luxusní místo pro život, jejich užitná plocha se pohybuje od 184 až 346 m2. Vily mají různé dispoziční řešení 4+kk, 5+kk, 6+kk a k mání jsou také dvougenerační vily 7+kk & 1+kk.

Každá má svou vlastní zahradu a součástí většiny vil jsou také 1 nebo 2 garážová stání a příjemná terasa o rozměrech 24 až 41 m2. Kromě nich jsou v místě k mání i zasíťované pozemky (voda, kanalizace, plyn, elektro a optický datový kabel), to pokud někdo bude chtít realizovat vlastní projekt. K parcelám vede příjezdová cesta vybavená veřejným osvětlením.

 

Ve 3 fázích dokončení

Zájemci mohou vilu koupit ve 3 fázích dokončení: kolaudační minimum, vizuální minimum nebo hrubá stavba. Kolaudační minimum znamená, že je vila připravena k nastěhování, ostatní dvě varianty vyžadují větší či menší dokončovací práce.

Lokalita a rychlost

Vily na prodej lákají nejen provedením, ale i lokalitou. Nachází se na místě, odkud se nabízí krásný výhled na Prahu a stojí jen kousek od přírody. V okolí je navíc plná občanská vybavenost a dobré spojení autem i MHD s centrem i periferií. Je to bezpečné a klidné místo pro život vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Pokud vás projekt zaujal, více se dozvíte na www.vilychuchle.cz. A pokud projevíte zájem, ze všeho nejdříve si zajděte do banky, abyste měli jistotu, že budete mít na koupi dostatek financí. Kolik vám banka půjčí, pomůže zjistit i tato kalkulačka.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *