Search

Mytí skel ve výškách si žádá zodpovědný a uvážlivý přístup – obojí mají „Práce ve výškách Praha“

Jsem majitelkou dvoupatrového svatebního salónu. Pro podnik je výhodné, že máme v obou patrech obrovskou skleněnou výlohu. Můžeme vystavit co nejvíce krásných šatů a zaujmout tak případné zákaznice a zákazníky. Co už tak skvělé není, to je nutnost tuto výlohu pravidelně čistit. Za špinavou výlohou sněhobílé svatební šaty nemohou plně vyniknout.

Dlouho jsem hledala firmu, kterou bych mohla na tuto práci najmout. Chtěla jsem získat někoho pro dlouhodobou spolupráci. Potřebovala jsem, aby to byl někdo, s kým je dobrá domluva a dokáže plnit své závazky včas a kvalitně. K mytí těchto skel je navíc nutné použít vybavení pro výškové práce, proto jsme také hledali někoho, kdo se na práce ve výškách specializuje a má s nimi mnoho zkušeností.

Po oťukání několika firem mi do oka padl A SERVIS LIPKA, s.r.o, čištění fasád, mytí oken Praha 10,  výškové práce. Skvěle komunikovali a později jsem zjistila, že je možné se na ně vždy spolehnout, s dodržováním termínů nemají problémy a zaměstnávají velice zkušené pracovníky.

Pro mytí našich výloh využili montážní plošinu, odkud již měli ke sklům perfektní přístup. Líbilo se mi, že důsledně dodržují pravidla bezpečnosti práce. Často totiž vídám pracovníky jiných firem v podobných pozicích, kteří zbytečně riskují a předvádějí se nesmyslně před svým okolím. Takový přístup bych já ale nesnesla.

Kromě všech už výše zmíněných kvalit zaměstnanců A SERVISU se nesmím zapomenout zmínit o preciznosti jejich práce. Nic nezanedbávají, skla čistí důkladně a s leštěním si dávají obzvlášť záležet. Nepoužívají lešticí přípravky, které podle nich skla jen zbytečně znečišťují. Místo toho leští nasucho jen s použitím bavlněné hadry. Musí to být asi dřina, každopádně mohu potvrdit, že výsledek stojí za to.

 

Potraviny, které se tváří zdravě, ale jsou plné cukru

Jsou potraviny, u kterých si říkáte, že velké množství nevadí, protože jsou přece z ovoce či zeleniny? Podívejte se na takové, které jsou sice z ovoce a zeleniny, ale skrývá se v nich hromada cukru, tudíž je konzumovat ve velkém množství není určitě vhodné.

32508166 - cleaning carpet with brush close up

 

Mezi nejčastější omyl patří džusy. I 100% džusy můžou působit sebezdravěji, ale i přes vysoký obsah ovoce v nich najdeme spoustu cukru. Nahraďte je mošty, čerstvě vymačkanými šťávami – budou vám chutnat stejně, ale kalorická hodnota je nesrovnatelně nižší. K těm dalším patří ovocné jogurty. Mnohem lepší je kupovat buď ovocné tvarohy nebo kupovat bílé jogurty a nakrájet si do nich čerstvé ovoce nebo si ho můžete osladit medem.

Dalším hříšníkem je taky kečup. Je to velice oblíbené dochucovadlo, které může vypadat skvěle, protože je přece jenom jen z rajčat, ale bohužel, není. Je v něm hromada cukru navíc. Další na černé listině jsou také nakládané okurky. Sladkokyselý nálev v okurkách a jiné sterilované zelenině je doslova kalorickou bombou, proto je lepší dát raději přednost čerstvé zelenině. A k dalším patří snídaňové cereálie. Nejsou samozřejmě cereálie jako cereálie, ale některým je lepší se opravdu vyhnout. V některých se totiž skrývá velké množství řepného cukru, přestože bychom ho tam nečekali.

Takových potravin je samozřejmě více, proto je vždy lepší si přečíst obsah složení a nevěřit mýtu, že je to zdravé, protože jste to slyšeli v televizi a nebo vám to řekla kamarádka (i když s dobrým úmyslem). Stejně tak je lepší se nepouštět do domácího čištění koberců podle osvědčených rad na internetu, pokud si tím nechcete zkazit celé odpoledne. Mnohem lepší a časově i finančně efektivnější je přenechat to úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 9, která dosáhne perfektních výsledků mrknutím oka.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *