BYT

Lapače komárů

Každý z nás zná jistě ten nepříjemně bzučící zvuk, který nás ruší z lahodného spánku. O něco horší je po probuzení objevit na svém těle svědící červený pupínek. Všichni jistě tuší, o čem je řeč. Je to ten všudypřítomný, otravný hmyz. Komáři nás ruší i při posezení s přáteli někde venku na terase popřípadě na zahradě.

 

Zákazníci hledající příjemné, klidné posezení na venkovní zahrádce restaurace jistě ocení, když se nebudou muset donekonečna ohánět po přilétajícím hmyzu. Málokdo však ví, že proti komárům lze taky bojovat, a tím nemyslím čekat nehybně s plácačkou, až se komár objeví.

S komáry lze bojovat i jiným způsobem, jednoduše si pořídit lapač komárů. Lapač komárů je ideální prostředek, jak se zbavit všudypřítomného, nežádoucího hmyzu, ať už se jedná o komáry, vosy, moly a jiné. Lapače pracují ekologicky, nečekejte žádný dým, ani v nich nejsou žádné chemické prostředky či jedy. Nejsou absolutně škodlivé, proto je lze umístit jak do obchodů, tak i restaurací, jídelen, kuchyní i do našich domků a chatek.

Velmi zajímavou nabídku lapačů komáru naleznete také na internetu. Chcete-li si lapače komárů pořídit, navštivte rolrols.cz. Je jich zde několik druhů, které se liší jak funkčností tak i designově. Velmi oblíbený je elektrický lapač komárů Amplecta, který má dosah až 1500 m². Velmi zajímavý je i přístroj HERLAMCELL MR-G Olive, který je přenosný a je vhodný pro myslivce a rybáře, při hraní golfu i pro zahradníky při zahradnických pracích.Velmi hezky designově řešený lapač komárů, je Lucerna MR-9W, který má dosah asi 25 m² a hodí se nejlépe do zahrady.

Ať už si vyberete jakýkoliv lapač komárů, jistě Vás potěší, že už se nemusíte neustále ohánět po bzučícím hmyzu a můžete se zcela věnovat Vaší společnosti.

 

O lapač komárů můžete s námi nyní soutěžit na portálu www.UtulnyDum.cz.


www.rolrols.cz


Související příspěvky

Solární panely SolarVenti – vyženou vlhkost z domu a mnohem více

redakce

Představujeme trendy pro moderní dětské pokoje

redakce

VCHODOVÉ DVEŘE – BOHEMIA PLAST KLADNO

redakce