BYT

Moderní trendy při zařizování obývacího pokoje

Stejné čtyři stěny, obyčejný lustr a zastaralý gauč  – také chcete svému obýváku dát moderní vzhled a šmrnc? Poradíme vám, jak co nejlépe využít moderní trendy. Nemusíte být designér světového formátu, abyste dokázali harmonicky zrenovovat svůj obývací pokoj!

Využijte přírodní materiály

V designu interiérů probíhá v současné době velkolepý návrat k přírodním materiálům. V módě jsou obývací stěny s dekorem přírodního dřeva, doplněné stejně sladěnými konferenčními stolky. Přírodní vzhled jde často „až na dřeň“ a mnozí majitelé bytů odstraňují omítku a ukazují odhalené cihly či tvárnice. Pokud se podobným extrémům oddávat nechcete, pořiďte si například realisticky vypadající fototapety.644644cz

Elegance obývacích stěn

Ženy nedají ve svém šatníku dopustit na „malé černé“ a stejné místo mají při zařizování obývacího pokoje i obývací stěny. O jejich přírodním vzhledu jsme už mluvili, ale nejde o jediný aktuální prvek. Zaměřit byste se měli i na osvětlení. Systémy LED osvětlení jsou v současné době horkou novinkou a dají se umístit téměř kamkoli. Díky bodovému zdroji světla můžete zdůraznit některá zajímavá místa obýváku a dát mu tak punc originálnosti. Jde spíše o záležitost estetiky, přesto se vyplatí na ni nezapomenout.

Posezení stylově a na míru

Světlé barvy nebo přírodní zemité odstíny zelené a hnědé – to jsou barvy, které ve světě sedaček nyní letí. Sedačka by měla být zároveň co největší, aby se na ni pohodlně vešli všichni členové rodiny i nejmilejší přátelé.

Nebaví vás obcházet jednotlivé prodejny s nábytkem a hledat tu nej sedačku pro vás? Využijte široké nabídky sedaček a sedacích souprav na stránkách firmy Nábytek Polodna nebo využijte možnosti zhotovení sedací soupravy na míru, s bohatým výběrem barev i textury potahového materiálu. Sedačka je místem, na kterém se setkávají všichni členové rodiny, investice do kvality se proto v jejím případě opravdu vyplatí.

48814881cz

Související příspěvky

Pohovky, které dodávají interiéru styl

redakce

Vyměňte nábytek na internetu! Je to pohodlnější a výrazně levnější

redakce

Představujeme developerský projekt 4Blok

redakce