BYT

Botník patří do každé předsíně

Předsíň patří mezi první místnosti v našem bytě. Odkládáme si zde svrchní oděv a obuv, proto je potřeba ji vybavit nábytkem, který je pro to určen. Samozřejmě je to botník, věšák či šatní skříň.

 

Vybavení předsíně samozřejmě záleží i na prostorových možnostech.

Pokud máte malou předsíňku, vybavíte ji nástěnným věšákem a vysokým botníkem, který pojme co nejvíce bot a nezabere tolik místa. Jestliže máte velkou předsíň, můžete si dovolit velkou šatní skříň, praktický nízký botník, věšák a zrcadlo.

 

Velikost botníku se odvíjí od počtu členů v domácnosti!

V českých domácnostech je zažité, že po příchodu domů se přezouváme. Ale kam uskladnit všechny ty boty? Praktický a užitečný doplněk předsíně v podobě botníku Vám tento problém vyřeší.

                  

Vybírat můžete podle typu otevírání.

Na výběr je několik typů, mezi nejoblíbenější patří výklopné botníky, které díky své malé hloubce nezaberou tolik místa. I přesto je v nich spousta prostoru pro boty, jelikož jejich uložení se provádí téměř do svislé polohy. Dalším typem jsou botníky skříňové, které se vyrábějí ve všech možných rozměrech, od vysokých se spoustou polic pro velkou rodinu, až po nízké s jednou policí pro ty, kteří zde nepotřebují uložit tolik bot. Některé botníky mají dvířka ze zrcadla, čímž dochází k optickému zvětšení místnosti.

Jaký materiál?

Na výběr máte botníky vyrobené z masivu nebo z lamina.

Díky široké škále barev botníků z lamina je možné sladit celou předsíň. Navíc jejich cena patří mezi nižší a je přijatelná pro každého. Tento materiál je u výroby botníků nejpoužívanější.

Pokud však máte rádi přírodní materiály, pak vybírejte mezi botníky z masivu, které vnesou do Vaší předsíně styl a eleganci. Jejich cena je o něco vyšší, ale jejich životnost je delší.

Související příspěvky

Proč se rozhodnout pro kontinentální postel

redakce

Aktuální situace prodeje bytů v Plzni

redakce

Máte kliku? S námi ano!

redakce