BYT

Litinové radiátory inspirované retro stylem stojí za pozornost!

Untitled document

Litinové radiátory byly, jsou a budou výborným pomocníkem pro dlouhotrvající vyhřívání místností. Pozor, nyní jsou na trhu i velmi výkonné litinové radiátory Laurens inspirované retro stylem, které mohou být zajímavým a funkčním doplňkem s vysokým výkonem a dlouhou životností i ve Vaší domácnosti…

 

Setrvačnost sálání je výrazně delší

Litinové radiátory mají oproti klasickým způsobům vyhřívání místností jednu obroskvou výhodu. I přes možou delší dobu počátečního náhřevu, umí litonové radiátory zajistit dlouhotrvající přísun tepla. Sálají rozhodně déle než běžné radiátory a to dokonce i po vypnutí zdroje tepla (kotle). Pracují totiž s větším objemem vody a jejich výbornou akumulaci tepla zajišťuje hlavně litina, ze které jsou vyrobeny. Právě kvůli dlouhotrvajícímu zajištění telené pohody se hodí zejména do chladnějších a větších místností.

 

Retro styl dodá interiréru atmosféru

Nabídce radiátorů nyní vévodí radiátory, které jsou inspirované retro stylem. Tyto radiátory se vyznačují samozřejmě skvělým výkonem, který je ale vhodně doplněn zajímavým designem. Litinové radiátory se jedinečnému designu mohou stát zajímavým doplňkem každého interiéru. Litinové radiátory inspirované retro stylem nabízí v modelové řadě ArtDeco společnost Laurens radiátory. Kromě běžně upravených radiátorů nabízí společnost i litinové radiátory řady ArtDeco v luxusním a originálním provedení. Tyto radiátory mají ručně leštěný povrch kovovou patinou nebo jsou k dostání v černo-zlatém či černo-stříbrném perleťovém lesklém laku, který evokuje zámecký luxusní styl!

          

 

 

Kvalita, která vás přežije

K největším přednostem litinových radiátorů patří jejich extrémní životnost. Vzhledem ke své masivní konstrukci disponují litinové radiátory extrémní odolností. Pokud se k tomu ještě přidá jedinečná technologie zpracování povrchu, kterou společnost Laurens radiátory nabízí, je možné dosáhnout životnosti litinových radiátorů až na hranici neuvěřitelných 100 let.

 

Litinové radiátory inspirované retro stylem oživí každou velkou místnost.

Více informací o litinových radiátorech řady ArtDeco a další nabídce společnosti najdete na www.laurens.cz. Radiátory si také můžete prohlédnout v několika jejich studiích!

Související příspěvky

To nejlepší pro spánek…

redakce

Závěsná svítidla aneb kam s nimi

redakce

Interiéry na klíč za skvělou cenu

redakce