BYT

Projekt Nové Chabry nabízí moderní bydlení ve spojení s přírodou

 

Díky činnosti developerských společností vznikají na území Prahy velice zajímavé projekty bydlení. Jedním z nejpopulárnějších vůbec se stal projekt Nové Chabry, který realizuje developerská společnost Star Group Ltd. Proč by vás měl zajímat?

 

Vyniká dokonalým spojením moderny a přírodních materiálů

Projekt Nové Chabry vzniká v severní části Prahy 8 a navazuje na stávající vilovou zástavbu. V rámci projektu bude k dispozici celkem 88 nových zděných bytů ve čtyřech čtyřpodlažních domech. Byty budou o dispozicích 1+kk až po prostorné 4+kk. Nabídnou tak dokonalé bydlení pro rodiny i dětmi, mladé páry nebo i seniory. Byty vyniknou svým provedením. Budou v nich totiž použity hlavně přírodní materiály. V bytech budou dřevěné plovoucí podlahy, dýhované interiérové dveře a další. Perfektní izolaci zajistí Euro okna. Společnost Star Group Ltd. nabízí všem zájemcům i možnost vybrat si z široké škály standardních i nadstandardních dlažeb a obkladů do koupelen. Byty budou mít i balkony a zahrady. Samozřejmostí bude dostatek parkovacích míst a velkou výhodou bude centrální recepce. Pro kompletní informace můžete využít tento kontakt.

 

Atraktivní lokalita stojí za to!

Byty potěší nejen krásným provedením, ale i lokalitou, ve které se nacházejí. V blízkosti domů se totiž nachází krásná příroda – nedaleko je Ďáblický háj či přírodní parky Ládví a Draháň. Okolí tedy vybízí k mnoha sportovním aktivitám. Na lokalitě jistě potěší i plná občanská vybavenost. V blízkosti jsou školy, školky, restaurace, lékaři – zkrátka vše, co je ke spokojenému životu potřeba. Lokalita je výborná i z hlediska dostupnosti do centra Prahy – jízda trvá pouhých 15 minut. Výstavba projektů bude trvat dva roky – nové byty tedy budou k dispozici na jaře 2015.

Více na nové-chabry.cz

 

 

 

Související příspěvky

Protéká Vám podstřešní membrána vlivem provedené chemické impregnace dřeva ?

redakce

Dopřejte si v obývacím pokoji maximální pohodlí

redakce

Jak správně zařídit ložnici?

redakce