BYT

Chcete bydlet v Praze? Situace nebyla nikdy jednodušší!

Láká vás bydlení v hlavním městě, ať už z toho důvodu, že milujete velkoměstský život a neustálý pohyb nebo jste nuceni se do Prahy přestěhovat za prací, abyste nemuseli každý den strávit několik desítek kilometrů na cestách? Ať už plánujete přestěhování do Prahy z jakéhokoliv důvodu, v současnosti jsou k tomu doslova ideální podmínky. Snadněji, než kdy dříve totiž najdete bydlení, které vám bude vyhovovat po všech směrech.

Především díky developerům

Nabídka bydlení v Praze je den ode dne větší a pestřejší. Velký podíl na této situaci mají především developerské společnosti působící na pražském území. developeři totiž neustále plánují a stavějí nové bytové domy, rodinné domy, komerční budovy i velké komplexy budov a tím dělají z Prahy stále atraktivnější místo k bydlení. Nové developerské projekty v Praze je možné najít prakticky v každé městské části i blízkém okolí hlavního města.

3270

Nelákají vás novostavby? I stávající objekty hledají nové majitele!

Nabídku bydlení v hlavním městě tvoří nejen novostavby v Praze, ale bydlet je možné také ve stávajících budovách. Nákup bytu ve starším domě je oproti nákupu bytu v nově postaveném developerském projektu mnohem levnější. Přitom pokud dokážete správně vybrat, na komfortu o nic nepřijdete. Bydlení ve stávajících bytech je také vyhledávané z důvodu lokality. V některých městských částech a lokalitách není možná výstavba nových projektů.

Nemusíte hledat po boku realitního makléře

Současná situace na pražském trhu s nemovitostmi dává zájemcům o bydlení možnost vybírat ze stovek různých variant bydlení. Stačí jen vybrat tu správnou, což může být někdy problém. Velmi snadno můžete některý projekt přehlédnout. Není nutné využívat služby realitní kanceláře. Existují totiž portály, které prezentují kompletní nabídku pražských nemovitostí k prodeji. Jedním z největších portálů na byty bez realitky Praha na našem území je například Bytyprodejpraha.cz.

5036

Související příspěvky

TAUER ELEKTRO – stožár na trhu s elektrospotřebiči

redakce

Čističky odpadních vod typu AT – od firmy BIOWA – jsou s certifikací CE ( možnost ČOV na ohlášení)

redakce

Botník patří do každé předsíně

redakce