BYT DŮM

Koho oslovit na výškové práce!

Dobrý den,

s manželem máme menší vilku se zimní zahradou a jelikož už máme nejaktivnější léta za sebou, naše okna bylo vždy rok od roku těžší a horší udržovat čisté. A navíc za plnou dřinu, téměř nulový výsledek. Proto se manžel rozhodl oslovit známou úklidovou firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o., o které mu vyprávěl kamarád, který s ní má jen ty nejlepší zkušenosti.

Již prvotní jednání s jmenovanou firmou bylo na úrovni. Velmi příjemné jednání. Jejich tým dojel na domluvené datum i se svým vybavením přesně na minutu domluvené adresy. Pomocí vysokozdvižné plošiny dokonale vyčistili i skleněný plášť zimní zahrady bez poškození a hned vedle rostoucích stromků. Toto pro nás začínal být již přímo nadlidský výkon.

Pracovníci firmy byli velice ochotní, šikovní a okna zvládli umýt v krátkém časovém rozpění a bez čmouh a jiných zrádností. Okna jsou krásně lesklé a stále bez šmouh i po nějaké delší době. Jejich způsob čištění nedělá tahy po leštění a skla jsou nádherně lesklá, tohoto výsledku nedocílíte se svými domácími pomocníky sami doma ani náhodou. Když jsme zjistili, že firma čistí i koberce kotoučovým strojem, manželka zajásala a ihned jsme se domluvili  ještě jednou.

Jejich službu mytí oken určitě využijeme zase v příštím roce. A již teď můžu tuto firmu vřele a bez výčitek doporučit svým kamarádkám. Jana Kožoušková

Tak jsem se zbavila mé neoblíbené práce mytí oken

Hand in a yellow glove with special tool washes the soap window on the background of trees

Zamyslete se, jak často umýváte doma okna. Asi to bude jen párkrát do roka, ale většinou se tato úklidová činnost netěší velké oblibě a je nejčastěji poptávanou službou u úklidových firem v České republice. Možná je to také způsobeno tím, že jde o službu poměrně levnou, tedy pro většinu domácností dostupnou. Ovšem někteří lidé mají obavy pustit si domů někoho cizího, proto je dobré kontaktovat vždy renomovanou firmu, která má stálé zaměstnance, za které ručí. Dobrým vodítkem mohou být kladné reference zákazníků nebo doporučení Vašich známých.

Jednou z takových prověřených firem je A SERVIS LIPKA, s.r.o., která kromě mytí oken nabízí také čištění koberců, podlah, stínící techniky a další služby. Mytí oken provádějí také ve výškách a na těžko dostupných místech pomocí vysokozdvižné plošiny nebo horolezeckého vybavení. Nejdůležitější je okna kvalitně umýt nepěnícím saponátem pomocí rozmýváku a pak důkladně setřít gumovou stěrkou. Pokud je dodržen tento jednoduchý postup, není již co leštit.

U stěrkové metody se doporučuje skleněné výplně pouze přetřít suchou bavlněnou plenou. Pokud se budete snažit vyleštit okna pomocí leštících prostředků ve spreji, časem vystoupí kruhy po leštění. Tyto prostředky navíc přitahují prach a Vaše okna budou brzy opět zaprášená.

Zaměstnanci firmy pracují velmi ohleduplně, tak aby nedošlo k poškození majetku klienta. Přesto je firma proti případným škodám pojištěna. Mytí, čištění, leštění oken a výloh provádí firma v bytech, rodinných domech, firmách i v komerčních prostorách.

Zajistí Vám mytí jednorázové i pravidelné, které preferují např. obchodní jednotky v nákupních centrech. Pokud potřebujete umýt silně znečištěná okna po stavebních úpravách či po malířích, můžete se obrátit na profíky z A SERVISU. Kvalitně odstraní ochranné polepy z oken a výloh včetně lepidla i nánosy malty a malířských barev. K tomuto účelu používají pracovníci korundovou žiletku.

Související příspěvky

Chcete si užít bydlení v Praze? Byty Na Radosti jsou tu pro vás

redakce

Moderní bydlení v Praze pro rodiny s dětmi

redakce

Návrhy a realizace interiérů dle zásad Feng-Shui

redakce

14 x komentováno

Petr L. 26. 3. 2016 at 4:12

Chodí k nám taky, a je fajn vidět známe tváře, máme obchod na Hlavním nádraží v Praze, a k nám už pět let chodí myči z A servisu. Máme už takové rodiné vztahy a rád jim napíšu pochvalný komentář, protože si ho zaslouží. To že máme dobré vztahy,vypovídá i proč. Za pět let, mě zatím nezklamali ani nevytočili, což mám jako vedoucí provozovny dnes a denně. Tak to nějak dneska chodí. Takže potěší že jim to dobře funguje a na mě se to vždy přenese. Mám to jako zaklínadlo, když příjdu do práce a vidím myče, říkám si dobré znamení, dneska to bude v poho.

Odpověď
Jakub Neméth 28. 3. 2016 at 20:36

Pro své zákazníky zajišťuje firma mytí, čištění a leštění oken. Při mytí prosklenných ploch dokážeme zbavit Vaše okna běžných nečistot i kvalitně umýt okna, výlohy a jiné prosklené plochy, které jsou silně znečištěné, například nečistoty po stavebních a řemeslných pracích apod.. V případě, že je nutné odstranit tvrdé nečistoty nebo minerální usazeniny z atmosférických spadů, použijeme k jejich odstranění tzv. korundové žiletky. Tyto žiletky s rozměrem nejméně 10 cm zaručí, že nedojde k poškrábání skleněných ploch. Odstraňování tvrdých nečistot z oken, strhávání folií, reklamních i nedovolených polepů, odstraňování zbylého lepidla po stržených fóliích či odstraňování zbytků silikonů a tmelů, musí provádět odborně zaškolený pracovník za využití velmi kvalitního nářadí. Pokud by odstraňování tvrdých nečistot, strhávání fólií a polepů apod. prováděl nezaškolený a neodborný pracovník, který by nebyl pro tuto práci vybaven vhodnými a kvalitními pomůckami, mohlo by dojít k silnému poškození prosklených ploch. Na oknech nebo výlohách budou vidět škrábance a rýhy, které jsou zvláště patrné zblízka. Používáme tzv. trik suchého leštění. Na prosklené plochy nepoužíváme žádné leštící přípravky. Vaše okna můžeme umých i ve výškách nebo na špatně přístupných místech. Pro výškové práce máme k dispozici speciální techniku, jedná se o horolezeckou a speleologickou techniku, vysokozdvižné plošiny i hydraulická ramena. Naše úklidová firma se může chlubit velkou řadou spokojených zákazníků, kteří si u nás objednali a využili i dalších našich služeb, zaměřených např. na mytí a čištění markýz-lamel-žaluzií, na hloubkové a generální strojové vyčištění kobercových povrchů . Mytí, čištění, leštění oken včetmě jejich hydrofobní nano impregnace.

Odpověď
Alexandr Nikel 8. 4. 2016 at 13:21

Mám s A SERVIS zkušenost takovou, že mi odstraňovali polepy z prodejny, které tam zůstaly po předešlém nájemci. Nechtěl jsem se do toho pouštět sám, protože nemám potřebné nářadí a navíc jsem chtěl rovnou okna umýt. Vše mi A SERVIS zajistili a můžu říci, že jsem byl velmi spokojen. Škoda jen, že jsem si na stejný den neobjednal i grafickou firmu, která mi moje okna polepovala a znovu okna umývala, protože použili leštidla a tato okna se rychle znečistila, oproti těm, co umývali pracovníci z firmy A SERVIS. Byl jsem velmi spokojen a doporučuji.

Odpověď
Ondřej Vinkler 21. 10. 2016 at 14:36

Dobrý den pane Nikele,
děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jste byl s naší firmou spokojený.

S pozdravem
Ondřej Vinkler, cenrala@a-servislipka.cz

Odpověď
Hynek Lučenič 17. 4. 2016 at 23:14

Mytí oken Brno provádí firma pro celou řadu významných zákazníků sídlících v Brně. V dněšní době jsme schopni poskytnout naše služby mytí a čištění oken v Brně i pro subjekty, kteří mají velké portfólio objektů a budov. Okna a výlohy čistíme a umýváme na celém území České a Slovenské Republiky, v Rakousku a Německu. Jsme schopni zvládnout velký rozsah a objem práce, ale nebráníme se vyhovět požadavkům na umytí a vyčištění oken v Brně soukromým subjektům a osobám. Běžné mytí a čištění oken v Brně provádíme jednoduchým způsobem. Všechny skla a rámy umyjeme saponátovým nepěnícím roztokem, okna necháme proschnout a následně čistou bavlněnou plenou skla i rámy vyleštíme. Nepoužíváme žádný leštící prostředek, který těsně po umytí není viditelný, jak byl roztírán a leštěn, ale po určité době, pokud se okna jen mírně zašpiní nebo zapráší, jsou patrné kola a tahy leštění. Pokud vyleštíme umyté okno pouze a jenom suchou bavlněnou plenou, ani po delší době i když okno bude mírně nebo silně souvisle zaprášené, neuvidíme žádne kola nebo tahy leštění. Okna čistíme v Brně servisně v obchodních centrech anebo nárazově anebo pravidelně. Máme celou řadu zákazníků, pro které automaticky již několik let provádíme mytí oken v Brně před Velikonocemi a před Vánocemi. Dále provádíme: mytí a čištění oken v Brně po malování, mytí a čištění oken v Brně po řemeslech, mytí a čištění oken v Brně po rekonstrukcích, mytí a čištění oken v Brně po generálních opravách, mytí a čištění oken v Brně před otevřením nových provozoven, čištění a mytí oken v Brně po stavbě.

Odpověď
Mirek Hlučín 30. 4. 2016 at 12:51

Když si objednáte někoho na umytí oken ve výškách, očekáváte od něj, že si doveze potřebné věci, to jsem ale nevěděl a pokaždé, když jsem ještě spolupracoval s jinou firmou, jsem musel objednávat vysokozdvižnou plošinu. To mi s firmou A Servis Lipka odpadlo a sami si dováží vysokozdvižnou techniku, které věří a lépe se jim s ní pracuje, protože ji znají a jsou proškoleni. Samotné umytí oken probíhalo v pořádku a s okny mi očistili i propagační ceduli mé firmy. Jsou to šikulové!

Odpověď
Ondřej Vinkler 26. 9. 2016 at 14:46

Dobrý den pane Hlučíne,
děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s naší firmou spokojený.

S pozdravem
Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

Odpověď
Honza Vala 30. 4. 2016 at 13:19

Služby firmy A SERVIS LIPKA bych s klidným svědomím doporučil všem, kteří, tak jako my, řeší problém s údržbou rozsáhlých skleněných ploch. Budova naší banky má celoplošně prosklenou fasádu a náklady na údržbu se vzhledem k rozmarům počasí šplhají do závratných výšek. Snažili jsme se najít něco, co by dokázalo sklo udržet dlouho čisté a v nabídce této firmy jsme narazili na nám doté doby neznámou novinku – nanoimpregnace skla. Díky ní vydrží okna či jiné skleněné plochy bez mytí až po dobu 6 let! Přesně to jsme potřebovali.

Odpověď
Ondřej Vinkler 10. 8. 2016 at 8:18

Dobrý dne, pane Valo,
děkujeme za kladnou reakci. Velice nás těší, když jsou naši zákazníci s naší prací spokojení.

S pozdravem,
Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

Odpověď
Ivan Kalina 16. 8. 2016 at 8:02

Dobrý den, jak přesně funguje nano impregnace oken? děkuji za odpověď.

Odpověď
Ondřej Vinkler 31. 8. 2016 at 9:34

Dobrý den pane Kalino,
nano impregnace oken funguje na principu „lotosového květu“. Na okna se nanese tato nano vrstva a jakmile se na okno dostane voda či jakékoli nečistoty, vše se začne shlukovat do malých kuliček, které se z okna odvalí pryč, jakmile zafouká nebo zaprší.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

Odpověď
Pavlína Janatová 21. 9. 2016 at 13:22

A jakou má taková nano impregnace životnost? Janatová

Ivan Kalina 29. 9. 2016 at 14:48

A jak se u Vás pohybuje cenově tato nanoimpregnace oken?

Ondřej Vinkler 3. 10. 2016 at 13:47

Dobrý den,
paní Janatová, nanoimpregnace má životnost 5 let, někdy i více, hodně záleží, jakým klimatickým podmínkám je tato ochrana vystavena.

Pane Kalino, kompletní cenovou nabídku na všechny naše nabízené služby naleznete zde: http://www.a-servislipka.cz/cenik/.

S pozdravem
Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.