Search

Objednávám si službu jádrové vrtání, mám se něčeho obávat?

Při rekonstrukci, výstavbě či demolici určitě narazíte ztížené podmínky v podobě hůře prostupného materiálu. Může se jednat o železobeton, asfalt, panel, silné zdivo či jen beton. Ať už jde o jakýkoliv typ materiálu, nejvýhodnější a nejefektivnější způsob vyhloubení požadovaných otvorů se provádí skrze jádrové vrtání za současného využití moderní technologie. Nesmíme však zapomenout oslovit odpovídající skupinu řemeslníků s patřičnými zkušenostmi. V tomto článku se podíváme, co vše jádrové vrtání obnáší a na co se z pohledu klienta připravit.

Postup jádrového vrtání

Nezáleží na tom, jestli se rozhodnete pro jádrové vrtání betonu nebo hledáte vhodné řešení, jak zhotovit požadovaný prostup do asfaltu. Celá realizace začíná prvotním kontaktem vhodně zvolené společnosti s prokazatelnými zkušenostmi na českém trhu.
Připravte si podrobný popis objednávané stavební práce, aby se společnost mohla lépe připravit. Není na škodu přinést výkresovou dokumentaci s vyznačenými stavebními otvory. V drtivé většině případů bude ze sídla firmy vyslán odborný pracovník, který na vlastní oči prověří složitost a náročnost celé zakázky. Následně získáte předběžnou cenovou nabídku, po jejímž schválení se dělníci dají do pracovní činnosti dle předem dohodnutého časového harmonogramu.

vzorky_07

Jádrové vrtání do železobetonu

Jádrové vrtání do železobetonu za pomocí moderních diamantových a řezacích pil přináší celou řadu nepostradatelných výhod. Kromě vysoce kvalitního řezu s přesností na milimetry se nemusíte obávat ani příliš velkého odpadu. Vrtání probíhá bez otřesů a zbytečných vibrací, celý postup práce je tedy snesitelný i pro okolí. Moderní technika předesílá sníženou hlučnost a přítomná chladící voda se dá odsávat. Využijte i vy moderních postupů pro dokonání objednaného díla bez zbytečných průtahů a nepořádku.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *