BYT

Okolí dřezu může být bez plísní

Také vás v kuchyni trápí, že máte hezkou pracovní desku, hezký dřez, ale v místech dosedání dřezu se tvoří plísně a stále se tam dostává voda? Dřezy totiž nikdy nebudou doléhat přímo na desku a vždy vznikne mezera pro průchod vody. I když výrobci osazují dřezy dorazovými těsněními a doporučují také následně využít silikon, voda si vždy cestu najde. Už za pár měsíců můžete silikon měnit, protože bude černat a bude velmi nevzhledný. Existuje ovšem účinné řešení.

 

Umělý kámen dokáže vytvořit pracovní desku beze spár

Dokážete si přestavit, že budete mít v domácnosti pracovní desku, na které by nebyly žádné spáry ani napojení? Chtěli byste pracovní desku, na které nebudou žádná riziková místa pro vznik plísní nebo hromadění špíny, jako například napojení v rozích nebo pod dřezy. Nyní si můžete nechat vyrobit pracovní desku z jednoho jediného kusu, včetně dřezu. Kuchyňské desky z umělého kamene tuto možnost opravdu nabízí. Navíc se jedná o vysoce odolný materiál, který svými přednostmi mnohanásobně předčí vlastnosti dřevotřísku. Navíc je krásný na pohled a snadno se udržuje.

 

Duolit s.r.o. přesně takové pracovní desky umí

Společnost Duolit s.r.o. je jedním z mála certifikovaných zpracovatelů umělého kamene u nás. Pro svou výrobu využívají umělý kámen HI-Macs a Corian. Oba druhy umělého kamene patří k nejlepším. stejně kvalitní je také výroba z těchto materiálů, kterou zajišťuje právě Duolit s.r.o. Díky velké technologické vyspělosti této společnosti může být umělý kámen libovolně tvarován do mnoha různých podob i velikostí. Stačí si vybrat nebo můžete využít odborného poradenství bytového architekta společnosti Duolit, který má s umělým kamenem a jeho zařazením do domácností velké zkušenosti.

Kompletní nabídku naleznete na www.duolit.cz.

 

Související příspěvky

Kolébka nemusí být jen pro děti!

redakce

Nové dekory řady Spirit s nízkou konstrukční výškou pouhých 10,2 mm potěší příznivce rustikální atmosféry

redakce

Kožené soupravy – vysoký komfort a dlouhá životnost

redakce