BYT

Futonové postele? Původem z Japonska, oblíbené už i u nás

Co to vlastně futonové postele jsou? Jedná se o postele, které mají svůj původ v Japonsku, kde se futony těší dlouholeté tradici a upřednostňují se před nejmodernějšími matracemi. Jedná se tedy o postel, která se skládá z rámu a ručně vyráběné, tvrdé matrace z přírodních materiálů. Futonové matrace lze však samostatně položit na zem a vytvořit tak provizorní ležení. Fantazii se meze nekladou.


Futonové postele od evropských výrobců nábytku
Futonové postele si získali velkou oblibu zejména mezi mladými lidmi a jak už tomu bývá, povšimli si toho i evropští výrobci nábytku. A tak na našem trhu vidíme obratně vyrobené hybridy futonových postelí, které však jejich funkci plně zastupují a jsou téměř k nerozeznání. Takovou postel pak tvoří jednoduchý rám z lamina, ozdobné čelo, laťový rošt a jednostranná pružinová matrace v pestré barvě nebo se vzorem. Jejich předností se pak stává velice přijatelná cena a moderní design.


Kde futonovou postel zakoupíte?
Futonové postele lze zakoupit v internetovém obchodě Nejlepsi-nabytek.cz. Najdete zde velmi širokou nabídku a za opravdu přijatelnou cenu. Navíc dostanete k futonové posteli  matraci zdarma, jejíž barvu si můžete zvolit Vy. Firma Nejlepší nábytek s.r.o. na trhu působí již od roku 1991 a za tu dobu si nasbírala nespočet zkušeností. Nemusíte se proto bát, svěřit se těmto specialistům do jejich rukou, protože oni vědí, co je pro jejich zákazníka nejlepší.

Pro zobrazení celého sortimentu navštivte oficinální internetové stránky www.nejlepsi-nabytek.cz.

 


Související příspěvky

Atlas referencí od Ekonomických staveb pomáhá při výběru rodinného domu

redakce

Administrator Components

redakce

Přetíratelné tapety na zeď přináší netradiční 3D efekt

redakce