BYT

Přetíratelné tapety na zeď přináší netradiční 3D efekt

Aby byla atmosféra pokoje dokonalá, je třeba přemýšlet o každém jejím centimetru. Pokud nebude nábytek korespondovat s barvou a stylem výmalby či tapet a doplňků, nikdy nemůže vzniknout harmonické prostředí. Právě na stěny se dnes zaměříme. Představíme vám zajímavou alternativu v podobě unikátních přetíratelných tapet. S jejich pomocí je možné v každém interiéru během chvíle vykouzlit osobité prostředí.

Přetíratelné tapety – proč vypadají dokonale?

Přetíratelné tapety jsou vliesové tapety, které mají speciální strukturovaný povrch. Tapety jsou ozdobeny rozličnými motivy, které po přilepení za zeď „vystoupí“ do prostoru – vznikne 3D efekt. Tapety se vyrábí v základní bílé barvě, protože jsou určeny k přetření barvou. Nejste tedy limitováni barvou či motivem, které na tapetu nanese jejich výrobce. Jste pány vlastní tvorby – na tapetě můžete vytvořit vlastní kreace, barvy dle libosti střídat apod.

Na přetíratelné tapety je možné použít běžné vodou ředitelné barvy. Použít se dají i barvy akrylové, latexové či disperzní. Volte podle vašich finančních možností.

 952356-1

Jak probíhá aplikace?

Vytvořit si v interiéru osobitý prostor s pomocí přetíratelných tapet, není nic složitého. Nejdříve je třeba připravit stěnu, kam tapetu nalepíte. V ideálním případě by měla být rovná a zbavena všech nečistot. Super je, že přetíratelné tapety dokáží díky 3D efektu zakrýt i drobné nedokonalosti. Tapety se poté lepidlem natřou na zeď, nechají se uschnout a může na ně být nanesena barva. Celý postup je velmi rychlý a snadný.

Kvalita od německého výrobce

Přetíratelné tapety vysoké kvality nabízí německý výrobce Rasch. Abyste tapety získali, rozhodně nemusíte do Němekca jezdit. Bohatou nabídku najdete v internetovém obchodě www.fototapeta.cz. Cena začíná již na 285 Kč za tapetu o rozměrech 0,53 x 10,05m.

944182-1

Související příspěvky

Chcete byt v Praze? Může to být velmi jednoduché

redakce

Moderní tapety na zeď Cripsy

redakce

Vysušit dům bez špíny, hluku a chemie? S AQUAPOLEM realita.

redakce