BYT

Vše potřebné pro osazení koupelny správným osvětlením

Nechci nikomu radit, ale pokud se chystáte si zakoupit koupelnová nástěnná svítidla, tak bych vám docela rád poskytl nějaké informace. V první řadě koupelnová svítidla ve velkém výběru a ve vysoké kvalitě nabízí internetový obchod www.uni-svitidla.cz. Tady opravdu neprohloupíte, jen můžete vydělat – jedinečné ceny, spolehlivá zákaznická podpora. Této činnosti se věnují víc jak 15 let, takže svou profesionalitu pouze nepředstírají. Za druhé si musíte uvědomit, že koupelnová nástěnná svítidla nelze umístit kdekoliv. Například do sprchového koutu není možné namontovat koupelnová svítidla bez dostatečného stupně IP krytí.

Stylová koupelnová zrcadla s osvětlením

Než si začnete koupelnová zrcadla s osvětlením vybírat, tak je dobré znát hodnoty stupně IP krytí.  Je to velmi jednoduché – zkratka IP (ingress protection) a za ní jsou dvě čísla. Je dobré si zapamatovat, že první číslo udává stupeň ochrany proti vniknutí cizího předmětu a druhé číslo značí, jak je světlo chráněno proti vniknutí vody. A je pochopitelné, že čím je číslo vyšší, tím je také vyšší ochrana. Takže do sprchového koutu, pokud možno umístíme koupelnová svítidla s nejvyššími čísly. Já se v současné době zajímám o koupelnová zrcadla s osvětlením, a opět svou objednávku učiním ve výše zmíněném eshopu. Unikátní design a ceny se pohybují od dvou do šestnácti tisíc korun.

PHILIPS-341311116

Massive koupelnové svítidlo nad zrcadlo

Co se značky týče, tak preferuji českou značku Massive, kde výrobci spolupracují s Philipsem.  Massive koupelnové svítidlo  – to je vždy dobrá volba. Nebo si můžete koupit jen koupelnové svítidlo  nad zrcadlo. Tento e-obchod je nabízí za necelou tisícovku a zajisté se vám design bude zamlouvat. Jdou s dobou a nabízejí koupelnová svítidla a jiná svítidla velice pěkně designovaná, line z těchto výrobků nadčasovost. A rozhodně doporučuji dát přednost LED diodám.

BPM-BPM410002

Související příspěvky

Když povlečení, tak z bavlny! Proč?

redakce

Gate runis makon ante ipsum primis in faucibus

redakce

Nové vily na Praze 5 si zaslouží pozornost!

redakce