BYT

Hledáte kvalitní matrace? Pak sáhněte po matracích CUREM!

Kupujete nové matrace, protože víte, že zdravé spaní ovlivňuje denní výkony a dobrou náladu během pracovních dní? Spánek je opravdu nejdůležitější součástí Vašeho života. Jedná se totiž o přirozený způsob, jak si tělo může odpočinout, zregenerovat se, nabrat novou sílu a uvolnit se. Pokud tedy tohle všechno chcete Vašemu tělu dopřát, sáhněte po matracích CUREM.  


Jedinečná technologie a odlehčené vlastnosti
U matrací Curem se koncept výroby opírá o technologii letů do vesmíru.  Proč technologie letu do vesmíru? Matrace Curem totiž navozují Vašem tělu velice příjemný pocit stavu bez tíže, ale zároveň máte zaručenou maximální stabilitu páteře. Matrace jsou totiž vyplněny speciální pěnou Curemfoam TM, která má jedinečné odlehčující vlastnosti, která Vám umožňují hluboký a klidný spánek, předchází svalovým, pohybovým a kloubním bolestem a popřípadě se jej snaží i zmírnit


Kde matrace Curem můžete zakoupit?
Nejlepší nákup Vám zajistí internetový obchod Nejlepší-nábytek.cz. Jedná se o internetový obchod stejnojmenné firmy, která na trhu působí již od roku 1991 a tak nelze pochybovat o jejich nasbíraných zkušenostech za celou tu dobu působnosti. Díky tomu si získávají čím dál tím více spokojených  zákazníků a jejich internetový obchod je stále více oblíbený. 


Nejlepší – nábytek.cz nabízí i dárek zdarma!
Pakliže jste se tedy pro nákup matrací rozhodli, ale rádi byste si je ještě vyzkoušeli, můžete navštívit prodejnu v Lounech, kde jsou vystaveny. K tomu všemu navíc Nejlepší nábytek s.r.o. dodává matrace Curem s dárkem ve formě kvalitního lamelového roštu a u některých matrací můžete obdržet i anatomický polštářek spolu s matracovým chráničem.

Do konce února 2012 matrace Curem se slevou 20%, neváhejte a navštivte internetový obchod www.nejlepsi-nabytek.cz.

 


Související příspěvky

Nové dekory řady Spirit s nízkou konstrukční výškou pouhých 10,2 mm potěší příznivce rustikální atmosféry

redakce

Vaše nové bydlení od A do Z

redakce

Cesta od laminátových podlah Witex k vinylovým plovoucím krytinám DESIGNline® Connect

redakce