BYT

Značkový robotický vysavač iClebo Home, správný pomocník pro úklid podlah

Je čas na revoluci v úklidu podlah? Ano. A řešením je značkový robotický vysavač iClebo Home. Vysavač iClebo Home nabízí kromě klasického vysávání a kartáčování (pomocí velkého spirálovitého rotačního kartáče) i funkci robotický mop.  Efektivnost úklidu zajišťuje kvalitní antistatický mop z mikrovlákna, který zbaví Vaší podlahu i toho nejjemnějšího prachu a nečistot – kompletní úklid podlah je tak zajištěn.

Máte velké místnosti? Buďte bez obav. iClebo Home vyniká dlouhou výdrží práce, která je oproti jiným robotickým vysavačům zajištěna moderní Lithiovou baterií. Jejími výhodami jsou dlouhá životnost, krátký čas nabíjení (pouhé 3 hodiny), dlouhá výdrž práce (až 3 hodiny) na jedno nabití a netrpí paměťovým efektem. Díky vyspělé technologii je zajištěna nízká spotřeba energie ve standby režimu v základně a to pouhý 1W. Nezapomínejte, že spotřeba energie hraje obrovskou roli v provozu Vašeho nového „domácího pomocníka“. Hlavním důvodem pořízení robotického vysavače je čas nestrávený úklidem. Po skončení úklidu tráví robotický vysavač čas v nabíjecí základně, kdy dochází u ostatních robotických vysavačů k vyšší spotřebě energie.

 

iClebo Home je profesionál v úklidu podlah. Je určen pro všechny typy podlah. Přejíždění mezi různými povrchy podlah dělá problém většině robotických vysavačů. Ovšem robotické špičce iClebo Home nikoli. iClebo Home je určen na úklid různých typů podlah (hladké podlahy i koberce) a na rozdíl od ostatních robotických vysavačů, využívá k úklidu postranních stěn a rohů dva 3ramenné dlouhé boční kartáče, které svým tvarem napomáhají lepšímu sběru smetí. Je tedy zajištěn účinný úklid prachu, zvířecích chlupů a dalších nečistot z těchto těžko dostupných míst.

 

Vysavač iClebo Home je jednoznačně nejtišší robotický vysavač na trhu. Vyspělá elektronika zajišťuje po celou dobu užívání velmi tichý provoz, a tak i úlevu pro Vaše uši. Je vybaven senzorem, který hlídá výši hlasitosti. To ovšem neznamená, že iClebo trpí nedostatkem sacího výkonu. Naopak! Vyspělá technologie zajišťuje vysoký výkon sání a to až 70W. Díky tomu nepotřebujeme více rotačních kartáčů, a tím předcházíme nepříjemnostem týkajících se jejich zanesení a poškození.

Velmi efektivní předností robotického vysavače iClebo Home je bezkonkurenčně vícefázová filtrace, která zajistí pohodlí domova i lidem trpícím alergií. A to zejména díky antibakteriálnímu 3-vrstvému HEPA filtru, prachovému filtru a antistatickému filtru, které zajistí, že žádné alergeny a nečistoty nejsou vypouštěny zpět do ovzduší. Pochybujete? Náš antibakteriální třívrstvý HEPA filtr od firmy DELASTAR technologies USA, má účinnost větší než 93,4 % a je klasifikován jako HEPA filtr třídy H10. Velice efektivní!

iClebo je velice šetrný k nábytku a ostatním cennostem ve Vašem bytě. Což zajišťuje 7 IR senzorů umístěných v bezdotykovém silikonovém nárazníku vysavače, které nedovolí náraz do překážek, které mu v bytě nastražíte. Zajisté je iClebo Home vybaven také výškovými senzory, které nedovolí, aby vysavač uvíznul pod nábytkem. Novinkou jsou přesné PSD senzory, které spolehlivě zabrání pádu ze schodů a rozeznají výšku překážek před robotem. Díky technologicky vyvinutému silikonovému nárazníku se iClebo Home bez obav řadí ke špičce na trhu v šetrnosti při úklidu.

Samozřejmostí byla při vývoji snadná obsluha a snadné čištění. iClebo Home je vybaven systémem Easy Click. Velice jednoduše vyndáte jednotlivé díly pro čištění a údžbu. Hlavní rotační kartáč je vybaven speciální čistící drážkou, díky které velice snadno a rychle z kartáče odstraníte namotané vlasy, chlupy a další nečistoty. Snadnost čistění robotického vysavač je velice důležitá při jeho výběru, neboť čas strávený čistěním vysavače iClebo Home je několik minut, oproti jiným značkám, u kterých se může jejich čištění protáhnout až na hodinu.

Často si naši zákazníci kladou otázku: „Kam přijde nasbírané smetí“? iClebo Home využívá vymývatelnou nádobku o velikosti 0,6 litru. Je velmi snadné ji vysypat a vymýt, aniž byste si ušpinili ruce.

iClebo Home pracuje, i když nejste doma a to díky programovatelnému začátku úklidu, nebo-li odloženému startu. Po skončení své práce se sám vrátí do nabíjecí základny.

Více technických informací najdete na www.iclebo.cz

 

 

 


www.iclebo.cz


Související příspěvky

L-okna

redakce

Nejlepší příležitosti ke spokojenému bydlení na Praze 5 a 6

redakce

Že jsou nové byty cenově nedostupné? Jak se to vezme

redakce